Öneri Zeus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve andermo83 tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. andermo83

andermo83 User

Modlarım Ve Forum Arkadaşlarım, Zeus Şuan 424k İstiyor Gemi 11 Lf4 9 İris 20 Kalkan 10 Havoc Kalkanlar Ve İrisler 16 Lvl Sorun Şurdaki Zeus Günleri Genelde İş Gereği Giremiyorum Bu Ekipmanı Yaptım Ama Zeus Sadece 14 Parça Bulabildim Bir Sonrakinde De Aynı Şey Olacak Sizce Zeusu Şuan Bu Fiyattan Almalımıyım? Yoksa Biraz Daha Beklesin Mi? Tavsiyede Bulunan Arkadaşlara Şimdiden Tşk Dileklerimi Sunarım...
    Not. Bu Arada Oyunda Ortalama Online Süresi 2 Günde Bir 1-2 Saat O Da Kapı Yapıp Baskın Çıkıp Görev Tamamlıyorum... Aktif Kalamıyorum Yani Sürekli

2. titans___

titans___ User

bence zeusu bekle lf4 bulursun hiç acele etme derim bende zaten 300 bine yakın verdim ama o bahaneyle lf4 oldu hem lf4 geliştir bence 7ye kadar indirime denk gelirsen öle de yap ama indirim daha çok 7 ve yukarsında daha iyi oluyor bence tabi başkası daha iyi takdik dersen onu yap zeus çokda fark etmez lf4 az zaten

3. ŞahFD

ŞahFD User

zeus indirini olmuyor bildiğin kadarıyla

4. kaansakal

kaansakal User

benim ki (%30 dahil) 228bin gibi bir şey istiyor ama ben almamayı tercih ediyorum.Sadece 2 slot için oyunda aham şaham şeyler hedeflemediğim için almıyorum.100bin e anahtar alırsın zaten otomatik olarak 424k dan 300binlere düşer en azından 100binlere düşene kadar beklemelisin

5. dngn75

dngn75 User

Bende şuan 16 zeus parçası var. yaklaşık 490k istiyor. 17. parçayı bulursam tamamlamak için 436k isteyecek. yani 55k uri farkı var. Bu kadar uri ye 36 anahtar ile 1 parça zaten çıkabilir. aradaki farkı anahtara vermek daha mantıklı ki zeus harici birçok şey de çıkabilir biliyorsunuz. 20. parçadan sonra ki her parça yaklaşık 10k indirim alıyor. 10k ile zeus parçası çıkarmak zor o yüzden ben 20. parçayı bulduktan sonra 273k ya zeus u tamamlamayı düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.