Öneri Zeus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darkbull.Star tarafından 14 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beyler merhaba 650k uri çekip zeus almayı düşünüyorum 16 lf4 full havocum(biliyorum çok deil ama ) artık zeusun vaktinin geldiğini düşünüyorum sizce zeusu alayımmı yoksa karnavalda 330k uri çekene cerrah felan gelirmi lütfen tahminleri alayım :D

2. 650k uriye zeusu direk almanı kesinlikle tavsiye etmem zeus uri ile alınacak ise 100 k yada 150 k seviyesine düşmeden uriyi direk oraya yatırmayı mantıklı bulmuyorum o harcıyacagın uruıye zeus gununde kutu acsan bi miktardınıda indirim pakedine versen çok daha karlı çıkarsın.

karnaval süresinde 330k uri çekene cerrah gelse keşke bende senin gibi onu bekleyenlerdenim yanındada bir hercüles hiç fena olmazdı :cool:

3. neyse bi hafta daha bekliyim o süre içindede günde 2 saat girerek 100-150k kasarsam bana yeter :D

4. Bencede bekle biraz elinde nakitin varsa senin için en doğru zamanı bekle heba etme :D

İyi Forumlar.

5. nakit kolay ama para vermeyi sevmiyorum :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.