Zeus

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZAMAN tarafından 19 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ZAMAN

ZAMAN User

Bir konu actım sagolsun FM ler hemen kapattı cevabı mı alamadım.

Konu burda

Zeus günü dıye bırsey varmı forumda bakıyorum var dıyor oyunda kı arkadaslara soruyorum hıc denk gelmedıklerını soyluyorlar saatlık cıkan bırsey mı cıkıyorsa en son ne zaman cıktı?

Teşekkurler ..

Ikı cevap geldı hangısı bılemedım soramadn FM ler tekrar sagolsun hemen kapattı konu cevaplandı deyıp ... !

1. cevap;

Merhaba ,

Zeus için öyle birşey yok sadece Apis için %25 indirim vardır. Apis günü başladığında olur. Fakat dediğim gibi Zeus için indirim günü yoktur.

İyi forumlar.

İkinci cevap;

merhaba arkadaşlar,

bahsettiğiniz %25 indirim gününde hem Apis ve hemde Zeus için aynı anda indirim vardır , teknoloji fabrikasını iyi takip edin ikisindede olduğunu göreceksiniz .....

kolay gelsin iyi oyunlar........

Hangısı dogru sımdı ?

2. zeus ve apis günleri farklı günler olur .Hiçbir zaman aynı gün olduğunu görmedim.Ama ikisi içinde ayrı ayrı günler var mesela pazartesi apis günü olur , perşembe zeus günü olur.Apis ve zeus günlerinde droidlerin üretiminde %25 daha az uri ödersin ve kutudan çıkma ihtimalleri daha fazla olur.

3. ZAMAN

ZAMAN User

her kafadan farklı bır sey cıkıyor kesın bır bılgı yok mu yaw

4. Merhaba ,

Apis için indirim olduğunu biliyorum fakat Zeus zamanında hiç bakmadığım için varmıdır bilemiyorum. Support'a da yazarak en doğru cevabı alabilirsiniz.

İYi forumlar.

5. indirimli apis günü pazar zeus günü cuma olur,apiste %25 indirim oluyo ama zeusda olmuyo yukardakı yazıda apis gununde zeusada %25 indirim demıs arkadas şimdi benımde kafama takıldı bıdahaki sefere bakıcam

6. Merhaba ;

Bu tür özel günlerin ne zaman çıkacağı merkez tarafından belirlenip çıkar. Ne zaman çıkacağını kimse bilemez. Apis'in %25 indirim günü vardır, fakat Zeus'ta henüz böyle birşey yoktur. Ve Apis'in indirim günü de saatlik değil, adı üstünde olduğu gibi 1 gün sürer. Zeus normal yeşil kutulardan çıkmaz, sadece sarı kutulardan çıkar. Belirli günlerde çıkar bu sarı kutular ve içinde Zeus parçaları bulunmaktadır. Zeus günü bu yüzden vardır, indirimle falan alakası yoktur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.