zeusmu geliştirmemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***first*Class*** tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selam arkadaşlar 2 hangar goli vega tüm tasarımlar var pet ve işe yarıyacak tüm modüller var 6 lf 4seviye 7 /9arası 8iris ve apis seviye 7/9 arası zeus 5parça şuan 1 100 bin yaklaşı uri istiyo birikmiş urim var Zeus almak istiyorum ama üriyede acıyorum sizce neyapmalıyım

2. senberk99

senberk99 User

bence acı ve alma bir dahaki zeus gününe kadar urini biriktir.200-300anahtar al.20parça olur.Ayrıca vip+indirim alırsan zeus +anahtarlar çok daha ucuza gelecektir.

3. geliştirmeyede açığım sizce uygunmu

4. senberk99

senberk99 User

Geliştirme olarak irislerinizin hepsini 16 yapmalısınız bence zamanı gelmiş

5. Merhaba,

O uriudum ile indirim paketi çekip kutu alıp anahtar açmanız daha mantıklı bana göre 600 bin uriden fazla verirseniz zeusa zarar etmiş olursunuz.

Anahtarlara harcadığınız uriudum miktarına ve zeusun fiyatının ne kadar azaldığına bakarak kar mı zarar mı ettiğinizi anlayabilirsiniz.
    Anahtarlarda indirim olan günleri bekleyiniz.İndirim + vip çekip anahtar alıp zeusun fiyatını aşağı çekiniz lf4 veya elit cephane de kasabilirsiniz.

İyi Forumlar

6. önerileriniz için tşk ler dikkate alcem konu kitlenebilir

7. Merhaba,

Konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.