Zeus'u hangi yolla almalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Dark9878 tarafından 15 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dark9878

Dark9878 User

Zeus şu an 12/45 durumunda apisim var sorum şu

Zeus'u apocalsype kutusu ile mi denemeliyim yoksa zeus günleri kutu açıp belirli bir yere kadar parçaları getirip indirim çekip alsam mı çünkü apocalsype denersem bölünme gidicek şansıma da çok güvenmiyorum bölünmeleri spartanlar için saklamak istiyorum hangi yolu tercih etmem gerek ve zeus günlerinde yapacaksam kaç parçadan sonra indirim çekip alayım

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Şansınıza güvenmiyorsanız süreci uzaltarak uridium olarak alabilirsiniz. Bölünmeler spartan için çok lazım oluyor ve hades kapısı dışında kazanması da oldukça uzun sürüyor.
    Parça fark etmeksizin biriktirdiğiniz yeşil ganimet kutularını Zeus Gününde kullanın. Geri kalanını uridium ile alsanız pek sorun olmayacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.

3. Sana taktik veriyorum, gece vakti zeus günü başladığı andan intibaren 4-3 gibi haritalarda kutu biriktirip aç. Şanslıysan herkesten önce 20'ye yakın parça bulabilirsin. Bu her sunucu ve her saate göre değişiklik gösterebilir. Bazı haritalarda daha fazla zeus parçası çıkabiliyor. 1 gecede 15 zeus parçası çıkarmış bir insanım ama 500 anahtarımı harcamak zorunda kaldım. Yanında çıkan apis, lf4 türevlerini vs saymıyorum.

Şayet şansına güveniyorsan başka bir yol daha var apocalypse kutuları bu kutulardan tam apis veya zeus elde etme şansın mevcut. Ben arkadaşımın evine gidip onun hesabında sandık açmıştım ve tek seferde hem zeus hemde apis çıkarmıştım 2 sandıkta. Arkadaşım şok olmuştu yanımda :D

Bir diğer yol ise uridium. Ancak ben olsam apocalypse ile şansımı denerdim. Zaten montajdan üretebiliyorsun. Yeşil anahtarların bir kısmınıda prometheus lazeri için saklarsın.