Destek Zeusu Nasıl Almalıyım?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Duck▲ tarafından 20 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Duck▲

Duck▲ User

Son düzenlenen: 25 May 2017
  2. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Söylediklerinizin ikiside bir seçenek ama geçen hafta deneyip de alamadıysanız uridium ile alın daha mantıklı.

İyi forumlar.

3. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Oyuncu arkadaşlarımızında cevaplarını bekleyelim.

İyi Forumlar.

4. 950 bin verip alma derim.Eğer havoclar full değil ise x2 günü zeta yap gelen kutularla zeus gününde açarsın.Havoclar full ise indirim çekip kutu alabilirsin hem zeus parçası çıkarırsın hemde tasarım lf4 vs.Ben öyle yaptım 7 zetada 10 havoc buldum 350 anahtar oldu içinden 2 lf4 specrum diminisher 5 zeta parçası ve 17 apis parçası çıktı.Ayrıca kapıdan uri x4 lazer vs. geldi.Baya karlı çıktım.

5. ZEUS günlerinde kutu açarak parçaları tamamlayarak yapabilirsniz obsidyen ile zeus günü 3-8 1-7 4-1 2-3 haritalarında açında hem lf4 hemde zeusunu fulleyebilirsin.

6. Anladım kardeşim karar senin ama bence 20 parça bulmadan uriyle alma

7. gerçekçi

gerçekçi User

Gözünüzü seveyim şu oyuna gereğinden fazla para yatırmayın yazıktır sabret zeus günülerinde sıkıldıkça kutu aç ve 200k civarında iken al gitsin bence

Duck▲ bunu beğendi.
  8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Zeus günlerinde denemeye devam ediniz.950 bin uridium gerçekten çok maliyet.Sonra pişman olabilirsiniz.Bence sabırsız olmayınız denemeye devam.Karma haritalarda deneyiniz.O uridiumu anahtara verseniz, diğer varsa eğer eksikleriniz de tamamlanır.150 binlere düşünce almayı düşünün derim:)

İyi forumlar.

9. ZEUS Admini konuya davet ediyorum. En iyi o bilir.

10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Evet ,biraz daha deneyin her parça kardır :)Bol şans diliyorum.Neticeyi buradan devam ettirirsiniz.

Bende hep diyorum Zeusa Zeus gerek :) Umarım bir gün Jüpiter diye bir 4.gezegende açılır :):rolleyes:

*SüPeRmEn*[BŞK]™10™ bunu beğendi.

11. Modum valla başınız çok şişer öyle birşey olucağını sanmıyorum. :) O nedenle içiniz rahat yazıyorsunuz tabi.

12. Bence acele etmeyin. Havoc ve Herculeslerinizi fulledikten sonra LF-4 için sandık açacaksınız. Ordan zeus günlerinde parça çıkarmaya çalışın.

Eğer LF-4'ünüz full ve halen zeus parçası çıkmıyorsa Uridiumla alabilirsiniz.

Duck▲ bunu beğendi.
  13. ARZEN

ARZEN User

Ben Zeus droiti için parça ve uridium biriktirirken Apocalypse kutusundan Zeus droiti aldım. Uridium ve parçalarım cebimde kaldı. Bir başka seçenek olarak da Apocalypse açabilirsiniz. Tam da şimdi sırasıyken.

14. ARZEN

ARZEN User

Ben aslında bilmiyordum Zeus droitinin tam parça olarak bu kutulardan çıktığını. Öylesine 3/4 haritasında toplarken bir anda iris tasarımlarımın hepsi kayboldu :) sistem günlüğünde okuduğumda inanamamıştım ama nur topu gibi bir Zeus'um olmuştu :D
    Bol şans dilerim :)

Duck▲ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.