Zeusum Patladı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ömerfarukbostanlı tarafından 6 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyi aksamlar ben bir müddet sonra oyuna tekrar dondum ve zeusumun patlamıs oldugunu gördüm zeusum vardı acaba bunun tekrar gerı donusumu var mı cmler sohbetten böyle bir konu yazmıslardı rica etsem yardımcı olabılır mısınz

2. supporta rica edersen geri veriyorlarmıs galiba ama ben hiç öyle bi durumla karşılaşmadığım için bişey diyemiyeceğim

3. pekı tesekkur ederım :)

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  4. bir defalığına alabiliyorsun birdakine dikkat et

5. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Diğer oyuncuların da dediği gibi durumu supporta belirtmeniz durumunda bir defaya mahsus olmak üzere iyi niyet göstergesi olarak droidiniz iade edilebilir. Konu ile ilgili başka bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. Teşekkür ederim yeterince yardımcı oldunuz uzun zaman olmuştu dediğim gibi yoksa bilerek yaptığım bir şey değildi konu kilitlenebilir herkese tesekkur ederım

7. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.