Zeybek CM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -gє¢єηιη-öƒкєѕι- tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar arkadaşlar oyunda chatte bir şey sordum. ve birisi bana nickimi değiştirmemi söyledi. nickim Yala-Habibi™ sonra zeybek cm ismimi değiştirmemi söyledi bende ona fotodaki gibi cevap verdim. ve bana 7 günler chatte ban verdi. resim gerekli yerede ulaştırılıcaktır. adamlar kafasına göre ban veriyorlar. [​IMG]

Son düzenlenen: 14 Eylül 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yanlız nic yazımında yala habibi yerine yalla habibi yazmış olsanız belkide ban almayacaktınız yalla habibi arapça bir ifade olup benim bildiğim kadarı ile "hadi canim, hadi guzelim" "gule gule canim" "hadi canım, sen söyle" anlamları vardır yala habibi niciniz sanırım yanlış anlaşılmış olabilir durumu supporta açıklayıcı bir dille yazarak banınızın açılmasını isteyiniz incelemeler yapılarak size cevap gelecektir hafta sonu olması nedeni ile sorunuza 48 saat içerisinde cevap gelecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.