Zihin Gevşek görevi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zuğaşibozo tarafından 25 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. X7 haritasındaki karantina kapısını yapmaya gelen yok, çetten bütün gece yazdım kimse yanaşmıyor, klandanda hayır yok, bu görevi nasıl yapacağım?

2. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sayın arkadaşım bu konuda bizim yapacak bir şeyimiz yok lakin sizin kılanda bir şekilde arkadaş bulmanız lazım yada chatten yada ts,ts gezip bir şekilde arkadaş bulmalısınız.

İyi forumlar.

3. karantina kapısı şu anki haliyle kimseye cazip gelmiyor harcadığımız elitler ve zamana göre elde edilen ödüller çok değersiz kalıyor ya ödülleri yükseltmeleri lazım yada kapıyı daha kolay yapılır hale getirmeleri lazım bunlardan herhangi biri olmazsa senin bu kapıya adam bulman çok zor

4. Söylediklerinize katılıyorum, ödülleri yükselteceklerini pek zannetmem fakat kapıyı kolaylaştırabilirler veya giren kişi sayısına göre kapı değişiklik gösterebilir, bu konuda yetkililerin gerekli yerlere bildirimde bulunmalarını rica ediyorum.

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.