Zincirleme İmpuls güncellemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve testere3195 tarafından 24 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Düzenlenmeli mi ?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bu teknoloji yıllardır kullanılmayacak kadar kullanışsız,
    Yeteneğin üretilmesi için gereken sadece KREDİ olmalı ki en azından oyuncular bunu hızlı kasılmak için kullansınlar;
    -Kapılarda çok işlevsel olur
    -Low kapısında kapatılan kamikazeler için bir teselli
    -Hades hiç yapmadım işe yararmı bilmiyorum ama 8 kişi aynı anda atınca güzel hasar verebilir toplu şekilde
    -4-5 ve ve 5-x haritalarında grup oluşumu için güzel sebep

Her ne kadar tek başına bir işe yaramasada grupca kullanıldığında kasılmak için bir artı olur ve o teknolojini artık bir amacı olur :D

Toplu savaşlarda çıkacak çılgın hasarları önlemek için oyunculara verilen hasarı düşürülebilir.
    yada direkt sadece NPC lere hasar verilebilir şekilde düzenlenebilir.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Gerçekten fazla işlevsiz bir teknoloji ve düzenlenmesi gerekiyor,

Olumlu yönde oyumu bırakıp konuyu izlemeye alıyorum :)

3. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu Index'e eklemiş bulunuyorum. Eğer konunuzu geliştirmek isterseniz mesajını güncelleyebilirsiniz. Diğer oyuncularda görüşlerini paylaşabilirler.

İyi forumlar.

4. Evet aslında güzel düşünülmüş ama uygulamada işe yaramayan bir yetenek. Destekliyorum.

5. [E][R][D][E][M] yok artık burası var :D desteklemeye devam :D
    Sürekli yazıyorum bir şeyler ama boşa gibi duruyor neyse yine de devam :D

6. Ben de bu yeteneği niye koymuşlar ki diyordum hep?

Bu haliyle biraz işlevsel olabilmiş.

7. pratikte güzel teknoloji aslında ama eskisi gibi grup savaşları olmadığından ve maliyeti yüksek olduğundan hep işlevsiz kaldı.
    Mesela space ball savaşları vardı 20 30 kişi birbine girerdi o savaşlarda herkes aynı anda atsa çok işlevsel olurdu ama bu teknoloji çıktığında o kalabalık savaş devirleri bitmişti :D tek başına kullanınca hiç bir anlamı yok verdiği hasar kadar aynı anda enerji transferi Dp dolduruyor :D

8. Aliens

Aliens User

Evet; Impuls 2012 yıllarında işlevi yüksekti (O da BUG yüzündendi. :D ). Şimdi pek kullanılacak gibi değil. Olumlu oy kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş