ZONGULDAKLI[TSK] kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ZONGULDAKLIII tarafından 12 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sayın darkorbit ailesine iyi oyunlar dilerim.
    Ben oyuna 2009 da başladım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ve o zaman bu oyunu oynarken ki sevincini heycanını oyundan aldığı zevki gördümde bende başladım. O zamanlar oyun çok hareketliydi. Bir portalda en az 50-100 kişi mutlaka olurdu. O zaman oyununun tatdından yenmiyordu. Oyuna çok sık ara vermek durumunda kaldım. 2014 yılından 2019 Eylül ayına kadar oyunu bırakmıştım. Bırakma sebebim ise Can dostum,Devrem,Kardeşim dediğim ciğerimi 2014 yılında Ağustos ayında ZAP suyunda hayin bir mayınla şehit verdik den sonra oyuna uzun bir süre ara verdim. Kendimde Türk Silahlı Kuvvetler Uzman Çavuş olarak görev yapmaktayım. Şu anda da Hakkari Kuzey Irak'da görev yapıyorum. Bu zamana kadar oyuna girmeyi korkuyordum. Çünkü her oyuna girişim. Bana hüzün ve keder getiriyordu. Ancak, ailesini en son ziyaretim de. Fikrimi değiştirerek şehidimizle oynadığımız unutulmaz anlarımızı yad etmek için oyuna geri başladım... Normalde forumda aktif birisi değilimdir ? Ancak, Artık forumda aktif olmaya başladım. Normalde Oyuna istirahat saatlerim de girerim. Yardım etmeyi severim. Oyunda da kim yardım istediyse yardım etmişimdir. Neyse hayat hikayemizi yazdık. Ama biraz olsun. İçimi dökmek iyi geldi. Olumlu olumsuz. Yorumlarınızi için şimdiden müteşekkirim.

Saygılarımla herkese iyi oyunlar dilerim...

2. Themis.

Themis. Guest

Merhabalar;

Foruma ve oyuna hoş geldiniz. Ben ve tüm takım arkadaşlarım adına acı kaybımız için üzüntümüzü belirtmek istiyorum :(. Şehitlerimizi hatırlamıyor oluşumuz onların bizlerdeki yarasının kapandığı anlamına gelmez, hepimiz insanız.

Mesaj atıcak arkadaşlar lütfen Kurallar çerçevesinde mesajını atsın.

İyi forumlar.

3. ateistkeci

ateistkeci User

Öncelikle başın sağolsun yaşadığın durum gerçekten öyle kolay atlatılacak bir şey değil :/

Oyuna ve foruma tekrardan hoş geldin umarım iyi zaman geçirirsin ve çavuşlara ne deniyor komutanım mı demeliyim bilemedim şimdi :)

4. Verdiğiniz cevaplar için müteşekkirim, modum.

Öncelikle cevabın müteşekkirim.:) Uzman çavuşlar komutan statüsündedir. :):) Çavuşlar Erbaş statüsündedir.:):):) Bizim meslekle komutanım ifadesini saygı amaçlı söyleriz.:D en çok kullandığımız kelime kardeşim kelimesidir.Anca kardeşiler birlik olur. Tüm Türkiye vatandaşı benim gözüm de kardeş demek can demek. Vatan demek. Öncelikle tekrardan cevabın için müteşekkirim. :rolleyes:;)İstediğini diye bilirsin. Bu konuda kimseye şunu de bunu de demeye kimsenin hakkı yok. Değil mi;):D Özür ülkemin güzel insanları;):rolleyes::D:D:D

Themis. ve ateistkeci bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Emredersiniz komutanım! :D

ZONGULDAKLIII ve Themis. bunu beğendi.
  6. gofret_eic

gofret_eic User

Allah kolaylık versin. Zor meslek.