zor kapı skoll

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _____§КЧJΛĈКΣЯ¯¯¯¯¯ tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar mekaniği çözemedim, bilgisayar biraz eski o yüzden oyunum kasıyor ondan dolayı ne yapacağımı anlamadım. skoll a dalıyorum ice lar çıkıyor ice ları kenara gönderiyom dalıyom yine çıkıyor dalıyom yine çıkıyor, şimdi güve ile girsem ben buna buz roketi atıp kaçınca canı doluyor mu yoksa sabit mi kalıyor? ona göre x4 ümü rsb mi harcıycam eğer canı dolmuyorsa kalkanı canı doldurup doldurup dalcam dolduruyorsa ne yapmam lazım geçenler nasıl geçti burayı, gemi full ama kastığından dolayı oynayamıyorum

2. Obezinho

Obezinho User

Icy leri durmadan çıkartıyor direk güve ile dalman lazım, canı dolmaz vur kaç taktiği le yapabilirsin.

3. canı dolmuyor. Çıkardığı iceler vurmuyor sanırım ( bana vurmadı ) iceleri bırakıp sürekli skoll a vur varsa aegis ile gir

4. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Arkadaşımızın dediği gibi vur kaç yapmalısınız. Öncelikle çıkardıkları ICY leri köşeye gönderdiğinizde belli bir sure size skull vurmayacaktır. Bu sürede ona güve de vuruş yapmalısınız. Kaçarken de tekrar çıkan ICY leri köşeye göndermelisiniz. Bu şekilde devam ettirerek kapıyı bitirebilirsiniz.

İyi Forumlar.

5. venoma geçin hiç lazer sıkmayın sadece dp si düşerse yaratık gondermıyo yetenek açın 6-7 kezde patlıyo 1 saati gecıyo o arada chatte fılan takılın,kalkanı düştüğü zaman yaratık gondermeye başlıyo o yüzden lazer kullanmadan vip varsa kamide atabilirsiniz sureklı...

6. Tom_Cat

Tom_Cat User

çok zordu,ema,insta,ucb,ubr ne varsa attım 30 dk mı yedi.çıkan uridyum ile kutu açtım.ilk defa tasarım buldum :)

7. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Ne kadan şanşlı bir üye :D

Hayırlı olsun bu arada :D

İyi Forumlar.

8. WolfWar

WolfWar User

Ben de şuan skoll dayım baktım kesilmiyor x3 aldım 20 bin tane birde 40k atış sprom yolladım birde kami 3 dalıyorum bakalım yarıladık canını :D

9. x4 ile 5 6 dk mı aldı onu kesmek kacmadan patlican zaman yanındaki yaratklarından kalkan cek sonra geri yaratıga dön

10. hedefim

hedefim User

ne çıktı :D

11. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.