Zor Skoll Kapısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ΚΛFΚΛS-ΚΛЯTΛŁI[TüЯK] tarafından 11 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu hard skolu nasıl kesicem daha %5 hasar veremeden yaratık buz atıp yaratık çıkarıyor 3. kez küçük yaratıklarını kesiyorum ne zaman biticek ???

2. Merhaba,

Öncelikle başlığınız düzenlenmiştir.
    Yapmanız gereken üzerinize gelen Icy'leri yok etmeniz gerekmektedir.
    P.E.T kullanarak kamikaze modülü işleviyle daha kolay imha edebilirsiniz.
    Sonrasında Skoll yaratığı size bir iki defa daha aynı şekilde yaratık gönderecektir, siz mümkün olan en kısa sürede Skoll'u yok etmeye çalışın.

İyi forumlar.

3. tmm at bi vip kodu hemen atayım kamikaze :ASDAsd

4. BlueSparkk

BlueSparkk User

İcy'leri kestiğinizde yaratık yaklaşık bi 5 dakika sana saldırmıyor. etraftakileri kes. 5 dakika boyunca vurabildiğin kadar vur. yeni yaratıklar gelince tekrar kaç, onları kes, sonra tekrar scrolla saldır. zaten 3 kamikaze ile patlıyorlar. merak etme peti tamir ederken 300 uridium gidiyor. kapıyı bitirdiğinde toplam ödül 10 k yı geçiyor zaten. 1000-2000 uri'nin lafınıda yapmayın bi zahmet. ayrıca ne kadar cok yaratık cıkarsa bizim için daha iyi. hepsini köşeye gönder, toplam 50 yaratık geliyorsa yavaş yavaş yap, 100 -150 yaratık olsun. keserken cok daha fazla uridium alırsın. şahsem toplam kapıya 12.000 uridium ile girdim. durmadan kamikaze attım vip olmadığı halde, ve 31.200 uridium ile cıktım. Kapının kolay olmasını beklemeyin Adı Üstünde zaten HARD. Yani zor.

5. MARESAL1

MARESAL1 User

daha kapıya girmedim gemim aegis elite 19 lf4 8 iris ful havocum var petimde kamikaze var benim bu şekilde skol hard kapısını tamamlama imkanım var mı? hiç droit düzenim yok elimdeki uridium a halka mı yoksa burgumu almalıyım hangi uçuş düzeni skol hardda daha çok işimi görür?

6. BlueSparkk

BlueSparkk User

Kardeşim sana şöyle söyleyeyim. Venom tasarımım var. 8 iris, apis zeus yok. 4 lf4'üm var. 10 dakikada kapıyı bitirdim. uçuş düzeni olarak Sadece güve kullandım.

7. Hocam bak sana güzel vip gerektirmeyen yöntem: Diminisher alıyorsun ondan sonra güve ile birlikte skolla yaklaşık 7-8 saniye vuruyorsun x4 rsb varsa iyi olur ondan sonra tabi bu arada skoll sabit duruyor sabit durunca anla ki 10-15 saniye sonra ıcy çıkaracak ondan dolayı sen 8 saniye civarı vur kaç sonra skoll hareket etmeye başlayınca tekrar git aynı taktik ile yine 8 saniye vur kaç böyle böyle hiç ıcy çıkmadan yaklaşık 6-7 dakikada bunu halledersin.
    İyi Oyunlar

8. Merhaba,

Böyle bir imkanımız yok malesef , olsa dükkan sizin :)

Biraz zorlanacağınızı düşünmekteyim, diroit düzeninizin olmaması olumsuz bir faktör gibi durmakta.
    Gene de şansınızı deneyin.

İyi forumlar.

9. BlueSparkk

BlueSparkk User

Modum yapmayın yaaa :D 8 iris 4 lf4 ile kapıyı bitirdim. sadece lazerde seprom beslemesi vardı o kadar :)

10. Merhaba,

Öncelikle tüm oyuncularımıza saygım olduğunu belirtiyorum.
    Güçlü ve güçsüz ayrımı yapmayarak bir yorumda bulunmak istedim.
    Arkadaşımızın kapıyı bitirebileceğini düşünmeniz güzel bir şey :)
    Sizler seviye ve denklik olarak üyemizi daha iyi anlayacağınızdan bu şekilde düşünmeniz daha iyi olmuş.
    Teşekkür eder , üyemize bol şans dilerim.

İyi forumlar.

11. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

5iris 4 lf4 %5 saldırı veren goliyat tasarımıyla skoll hard kapısını yaptım skolda 4 defa ıcy cıkardım skollun kalkanı canından az oldumu ıcy cıkarır onun icin sıkacan kalkanı canıyla aynı sevyeye geldşmş duracan kalkan doldurduktan sonra tekrar sıkacan baya bir uzun surdu benimki 2 kapıyı 3 saate yaptım anca :D

12. DUMAN.

DUMAN. User

kami at icyler geldiği zaman onları kes sonra tekrar icy çıkarana kadar güvede x4 vur kes

13. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Cevap veren üyelerimize teşekkür ederiz.
    Konu hakkında yeterince bilgi aldıysanız konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar

14. DUMAN.

DUMAN. User

Ne demek sayın modum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.