Zorlu Demaner Görevi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-=FURKANBEY=-* tarafından 30 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Her demaner etkinliğinde bu görevi görmek mümkün? Önceki etkinliklerde daha kolay bitirdiğimi hatırlıyorum ama bu sefer öyle olmadı. Verilmesi gereken hasar miktarı 60 milyon bence bunu çok abartmışlar. Ortalama bir gemiyle 1 demanerde yaklaşık 6 milyon hasar verdim. En az 8 9 tane daha demanere hasar vermem gerek görevi bitirebilmem için

60 milyon hasarın düşürülmesi gerekiyor

2. Yanlış düşünüyorsun,bir ful gemi 2 demanerde kimse karışmaz ise çok rahat bir şekilde bitiriyor.Extra olarak Demaner lazerini atarsan yani RB-214 atarsan Demanere 8 kat daha fazla hasar verirsin, ve eğer bir grubun içerisindeysen desteklerinde tam ise çok rahat bir şekilde kolayca bitebilecek bir görev...

3. Gemi full değilki. Full olan gemi o görevi niye yapsın ki zaten havoc hercules spartanı zaten full bu görev daha çok eksikleri olanlar için daha uygun bir görev. Yoksa gemi full olsa rb-214 le 2 3 demanere çok rahat biter bende biliyorum

Görev zaten zor bide DDM-01 atıp milleti kesmeye çalışanlarda olunca bu görev tam bir işkence oluyor

10 lf-4 gemiyle seprom x3 sende yapta görelim

Ayrıca ben NPC ye 15 20 bin vuruyorum ama görevde 5 bin şeklinde arttıyor. Hasar olması gerektiği gibi artsa çoktan görevin yarısına gelmiştim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Mart 2018
  4. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Etkinlik hakkındaki geri bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Alt alta flood şeklinde mesaj atmayınız. Mesajınızı düzenledim. Tekrarı halinde ceza alabilirsiniz.

Konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.