Öneri ◄★★★zσявєу★★★►[éfé]

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve evren761 tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. evren761

evren761 User

Merhaba Ben Tolga

Yaklaşık 8 Yıldır Bu Oyunu Oynuyorum Bu Zamana kadar bir çoğunuzla beraber oynadım gerek tr1,tr2,tr3,tr4,tr5,pl1,global amerika 1,2,3 ,global avrupa 1,2,3 Herkesler Beraber Oynadım Bu günden itibaren Forumda Aranızda Olmaya Özen Göstericem

Herkese İyi Oyunlar Dilerim...

HaFİFteN-ArıZaLı ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Foruma hoşgeldiniz ve keyifli zaman geçirmeniz dileklerimle :)

İyi forumlar.

evren761 bunu beğendi.
  3. evren761

evren761 User

Teşekkür Ederim Modum Sizede İyi Görevler Dilerim

4. Teşekkür ederim. :)

5. evren761

evren761 User

Nasılsınız İyisiniz Umarım :) Nasıl Gidiyor Forumda İşler Yoğun Sanırsam

6. Teşekkür ederim iyi diyelim :) siz nasılsınız ? :D Forum her zaman olduğu gibi. :)

7. evren761

evren761 User

Yeni Forum Sistemine Geçtikten Sonra Biraz Rahatlığa Kavuştunuz Daha İyi Verim Aldınız Gibime Geldi Bizlerde Aynı Devam Kıran Kıran'a Sıralama Mücadelesi veriyoruz :)

KIYAMET_GÜNÜ bunu beğendi.
  8. Eski forum daha iyiydi fakat yapacak bir şey yok. :) Oyunda ne sıralama ne rütbe hiç bir şeyi kovalayaacak durumda değilim. :D :)

9. evren761

evren761 User

Eski Forum Hereyin Eskisi Makbül Bence Yenileri İyi Oluyor Bizlerde Öyle Mesaiden Arta Kalan Zamanlarda Neler Yaparsak Yetiyor Sohbet Muhabbet Eşliğinde Oyun Oynamaya Devam :)

10. Bu forumada zamanla alıştık. :) Oyuna vaktim kalmıyor. :D

11. evren761

evren761 User

Aynen
    Aynen Artık Yanlız Kalmıycaksınız Bende Burdayım :) Gereken Desteği Vermeyede Her Zaman Hazırım

12. Teşekkür ederim :) düşünmeniz yeter. :D

13. evren761

evren761 User

Şimdi Supportum Kanarya'ya Mail Atıyorum Forum Modluğu İçin :) Gerekenin Yapılmasını Bilgilerinize Arz Ederim ...

14. Koşullar uygun olursa değerlendirilir. :) :D

15. evren761

evren761 User

Çok Uygun Hemde :) Benden İyisinimi Bulucaklar :)

16. Öyle diyorsanız. :) :D

17. evren761

evren761 User

Öyle Modum Nasılsınız Hayırlı Geceler Öncelikle ... :)

18. Teşekkür ederim idare ediyorum :) siz nasılsınız ? :D

Bu arada her kelimeyi büyük harfle başlayarak yazıyorsunuz. :)

19. evren761

evren761 User

Evet Özen Gösteririm Ona :) Bizlerde İyiyiz Çok Şükür Sizleri Ziyarete Gelelim Dedik Canınız Sıkılmasın Hal Hatır Soralım Dedik İyi Yapmışmıyız Ama Bilmiyorum ?

20. Anladım fakat normalde her kelime büyük harf ile başlamaz diye biliyorum. :) İyi yaptınız teşekkürler. :)