Öneri ◄★★★zσявєу★★★►[éfé]

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve evren761 tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bi ara bende efe klanında bulundum :D Bu çaldımı herkes işi gücü bırakırdı :D

evren761 bunu beğendi.
  2. evren761

evren761 User

Aynen Teamspeak 2 ve 3 Yeni Geçiş Dönemlerinde Toplu Seslenip BU Müziği Çalardı Mazhar Abim :)

Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  3. Ben marslıydımm fakat toplu savaşlarda bizde de mehter marşı çalınıyordu. Ne güzel günlerdi ya. O zamanki oyunun tadı şimdi hiç yok.

evren761 bunu beğendi.
  4. evren761

evren761 User

Aynen Ne Güzel Günlerdi İnşallah Gene Aynı Ortamları Görebiliriz...

5. Teamspeak 2 Of off Çok güzel günlerdi :)

Hangi server ? :)

6. Tr1 fakat global Avrupa serverinde başladım. O dönemlerin oyuncusuyum.

7. Hmm anladım.Eski oyuncularla tanışmak güzel

8. éfé klanı gerçekten efsane klan :) zorbey tr1 de carpediem barada gibi oyuncuları hatırlıyor musun eicdediler full savaşıoduk det klanıyla ozaman :)

evren761 bunu beğendi.
  9. evren761

evren761 User

Evet Çok İyi Hatırlarım Hepsini

10. -MeXic0-

-MeXic0- User

Tr1 artunefemle mars'ta az oynamadım .. M@G0 klanında ... sonra ironman raşit abi felan en eskilerden cesur yürek Ultra violet zorbey efecan[efe] hepsiyle oynadım hatta efe klanında pc-kopat ın gemisinde kapılarını dahi ben yapardım .. Hey gidi günler hey... Hoş geldiniz :)

evren761 bunu beğendi.
  11. evren761

evren761 User

Aynen Gayet Güzel Günlerdi Bu Oyun Sayesinde Çok VE Aynı Kezza Çok Düşman Kazandım Ama Herkesle Dost Olduk Oyunun Sonunda İnşallah Tekrardan Aynı Ortamı Yaşıyacağız İnşallah

-MeXic0- ve HaFİFteN-ArıZaLı bunu beğendi.
  12. ZEUSS!!

ZEUSS!! User

Hocam merhaba, sanırım efe-anda veto savaşı günlerini hatırlarsın güzel günlerdi. Keserdik, kesilirdik, sinirlenirdik ama eğlenirdik.. Şimdiler de aynı zevki yaşamak çok zor ama hala oynatıyor oyun bağımlı ediyor.. Eskilerden birilerini görmek güzel. İyi oyunlar..

13.  
  14. KGN4949

KGN4949 User

Zamanında zorbey baskına geldiğinde oyunumuz kasıyor derlerdi tr2de hey gidi be ne çabuk geçiyor zaman :)) Zorbey geldi yazarlardı globale de hepimiz porta kaçardık patlayıp 500 uri vermemek için.Maximus vardı bide :D Efsanesiniz gerçekten hocam.

15. CHNTRN

CHNTRN User

bu oyuncuların hepsini hatırlıyorum efe klanından efecan herzaman savaşlarda bize commander lik yapardı ne günlerdi bee :)

artunefem en sinir olduğum oyuncuydu yahu bitürlü kesemiyodum adamı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2017
  16. Merhaba İsminin Tolga olduğunu söylemişsin ama Zorbey abinin ismi tolga değildi.Aslında efe klanı tr serveri kurulmadan önce global avrupa serverinde kuruldu ama orda çok kalmadı.Efecan vardı klan başkanımızdı ismini tam hatırlayamadım.Tr açılıncada 4 kişi tr serverine geçtik sonrada en iyi klan olmuştuk.Ben o zamanlar lise 1e gidiyordum ve derslerden dolayı oyunu bıraktım şuan üniversiteyi bitirdim ve tekrar başladım.Hep o günleri düşünerek başladım oyuna çok güzel günlerdi.Det klanı vardı eicte brada prenses vs. sürekli savaşırdık.Bizde hatırladığım Zorbey-abisi ve oğlu Fırtına,Asi ,benim nick HellWenüs'tü bi abla vardı Şüheda olması lazım, Etimeskutlu bi arkadaş vardı bide mars şirketinden escobar vardı lübnanlı onları hatırlıyorum.Spaceball yeni çıkmıştı çok zevkli savaşlar olurdu.4-4 bütün portlarda tutardık.Güzel günlerdi zamanında yaşamak gerekiyormuş şimdi o güzellik kalmamış malesef.

17. zorbey

zorbey User

zorbey efe seni tanıdım 8 sene evvel senle aksakallı dedenin rlinden az çrkmedim hangi svdesin söyle seni gelip patlatacagım ahtım var srni kesmeye aksakallıdedeyidr kesecem bulursam

18. Aynen öyle doğru söylüyorsun BeyazAltın kardeşim.

19. esuzun

esuzun User

zorbey vs jehr misin sen başkan :D hey gidi be hüzünlendim seni oyunda görünce nasıl seviniyodum çocuk halimle :D turuncu goli falan vardı sende hey gidi ne özenirdim.