Geri bildirim Battleray'deki Değişiklikler Hakkına Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Yeni Batleray için görüşlerinizi bizimle buradan paylaşınız

2. .KASPAROV.

.KASPAROV. User

admin bey bu güncellemenin gelmesinden sonra neden kalkanlarımız ve lazer hasarlarımız düştü bi bilginiz varmı acaba

3. aynı sorun bendede var admınım 461 kalkan yaparken suan 369 oluyor bunun nedenı nedır ...hatamı

4. Arkadas Dogru Soyluyor umarım bu hata kısa zamanda gecer ;)

4 tane olmus farkettim :)

5. Merhabalar;

Arkadaşlar buradan sadece Batleray hakkında ki görüşlerinizi yazın lütfen oyun sorunlarını ilgili konulara yazın.

İyi forumlar.

6. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Konu hakkında ayrıntılı bilgi burada.

İyi forumlar.

7. Güvendiğimiz Dağlara Birer Birer Kar Yağıyor :( :D

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

Kalkan sorunu ne zaman düzelecek genelde bu tür sorunlar haftalar yada aylar sonra düzeltiliyor.

9. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Geri dönüşler yapılmıştır.En kısa sürede tekrar hatasız bir oyunla devam edeceğiz.

İyi forumlar

10. modum güzel olmuş fakat 5-3 teki onların simgesini değiştirmek gerekir bana göre çünkü çok büyük ve haritada çok yer kaplıyor daha küçük bir simge getirilebilir. teşekürler

11. 20dk kısa bir sure olmuş bence . 30dk 40dk olabilirdi en azından tam kescez yaratık giderse :D

12. Hahahahaahhaha 5-3 de batte yi 4 tane yapmışlar ödülleride kısmışlar resmen dalga geçiyorlar... :D

bir kaç oyuncu tarafından sömürülmesi engellendi diyor aksine sayı arttı daha da beter olacak :D :D :D değişen hiç bir şey olmadı sadece sömürenlerin sayısı arttı :D

Darkorbit Oyun yapımcılarına sesleniyorum:

İsterseniz 100 tane daha batte getirin bu sadece sömürenlerin sayısını artırır ödülleri kıstınız diye biz bir şeyler yapıyoruz ayağına yatmayın onun yerine tümden kaldırıp oyuna sürekli kasılmak için yeni yaratıklar ekleseniz daha iyi olurdu. (kristallon kristallin yada mordon gibi vs)

Yeni haritalar istiyoruz yeni herkesin kazanacağı etkinlikler istiyoruz bir kaç klanın sürekli 1. olmasından artık bıktık güçlününde güçsüzünde kazançlı çıkacağı şeyler istiyoruz.

yeni haritalar istiyoruz ama her şeyin başı adaletli oyun istiyoruz !

Son düzenlenen: 14 Şubat 2015
    er85 ve •¯βΨ¯Ħır¢ıИ¯• bunu beğendi.
  13. Premium çekme sebebim sona ermiş bulunmakta :) benim gibi düşünen çok kişi var.

14. Şimdiye kadarki en kötü güncelleme olmuş pvp pvp olmaktan cıkmış pvp de savaşmı yapıcaz gemi mi kasıcaz böyle bişey yok ya ılk fırsatta kaldırın !!! güncelleme, yenilik adı altında her gecen gün dahada berbat hale getiriyosunuz oyunu daha ana sayfa çökmesi problemini halledemediniz bi cok eksık var onları halledemediniz yenilik peşindesiniz. Önce eksiklerinizi düzeltinde sonra yenilik düşünün.

15. ÇORBACI

ÇORBACI User

Kappa kapısını yaparken art arda 3 defa oyun donmasından dolayı kapım patladı supporta mesaj attım kaba sayılabilecek bir cevap aldım sözde oyun yüzünden kapının patladığı tespit edilirse sistem 48 saat içinde kapı verecekmiş merakla bekleyeceğim 48 saati daha önce oyunu 2 defa bıraktım ve 2şer yıl sonra geri döndüm ilkinde oyuna gelen yeniliklere ayak uyduramadığım için bıraktım 2 yıl sonra geri döndüm 5 ay oynadım oyunda o kadar çok program kullanan vardıki gece bile kesecek mob bulamadığım için tekrar oyunu bıraktım 2 yıl sonra geri döndüm 5 aydırda oynuyordum ve her ay az çok para yatırıyorum sadece bu ay 100 liraya yakın para harcadım yani 1 kapı için çingenelik yapacak değilim ama benim hatamdan dolayı değilde oyun hatasından dolayı kapıyı kaybedeceksem bi dahada oynamam ben bu oyunu kapım geri verilmezse kimbilir belki 2 yıl sonra geri dönerim.

16. Resetten sonra sorunlarıda beraberinde getirdiği için bu yenilikten hiç memnun değilim açıkcası, sorunları zaten biliyorsunuz kalkanlarda vuruşlarda azalmalar, oyunda darbe puanı çubuğunun uzun gözükmesi, kapılarda ki ve oyunda ki donmalar ve bu sebeplerle birlikte gelen kaybedilen hak veya kapılar... en kısa sürede sorunun halledilmesi dileklerimizle...

17. RoVeRR

RoVeRR User

bu battleenın yanındakılerın verdiği tecrube ve urıdyum mıktarlarını açıklarmısın ve tabı boss un yanındakılerın ödüllerinide

18. yaratığın pvp hsritalarında cıkması dışında güzel yenilik..bana göre pvp ye yaratık sokulmamalıydı..adı üsütünde pvp..

19. RoVeRR

RoVeRR User

Arkadaşın fikrine katılıyorum oyunda her zaman en güçlülerin kazanıcağı etkınlıkler var herkesin eşit olduğu bi konuda bi etkınlıkyaparsanız hem daha çok zevk alırız hem katılımcı sayısı artar gerçekten bir etkınlık olmuş olur ödülleri tek kişilik değil çoklu olsun mesela spaceballdakı gıbı fakat daha fazla ödül ve herkesin kazanabiliceği bi etkınlık...

20. Yaratigin pvp cikmasi disindda guzel bi yenilik oldugunu dusunuyorum .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.