Test Sunucusu

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Test Sunucusu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle buradan paylaşabilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2015
  2. Sadece saçmalık o düzenler.

3. Simurg

Simurg User

o kadar abartılı ki yüzdeler ve özelliklerde çok saçma

4. %180 kalkan demek ne ? %25 hasar ? %100 hız düşüşü bence oyun berbat oldu

5. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Gerçekten çok saçma ve boş droit düzenleri. İşe yararsa bir tek %20 şöhret bonusu veren yarar. O da sadece kapılar için yarar. Savaşta taksan kendinin yarı gücünde düşmana kesilirsin.

6. Fena değil kapışırız.

7. ben bunlar daha once gormuştum gençler ama özelikler bilmiodum daha once forumda solemiştim ben:
    kimse kulanmaycak ama gelsin sıkıntı yok :D kapıdan %20 şeref :D

8. test server yok sunucu bölümünde bu sorunla karşılaşan varmı

9. Mavi_Ay

Mavi_Ay User

kısaca oyunu oynamayın ful gemiler paralı oyuncular oynasın fakirler çekilsin demek bu çok fazla oyuncu kaybediceksiniz

Maqa67 bunu beğendi.
  10. test server yok sunucularda

11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Arkadaş pusatla 2.3 m kalkan yaptım. Adam full hercules koysa droitleri kalkanları 16 yapsa çift kalkan güçlendirici çekse. OOO CUKKA CUKKA. 2.3 m kalkanı da tek güçlendiriciyle yaptım.

12. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

test server yok,ramazan paketleri yok,cephane % isareti var giriyorsun hicbir indirim yok.temizledim gldim ayni .sorun var iletirmisiniz.

13. kursat_822

kursat_822 User

servere giriyodu iftarımı actım sımdı gırmıyor

14. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhaba,

Arkadaşlar test sunucusu aktiftir yoğunluktan dolayı giremeyebilirsiniz

İyi Forumlar

15. YSF

YSF User

yanlız tüm hız motorları bir slott ve topu topuna 420 de gidior 540 olması gerekmesi lazımen 420 ile 430 arası hız 3d görünümü harika yanlız test serverine tüm gemi tasarımlarını koysanız şu futbol tasarımlarını yani tüm normal serverde gösterdinizi normal testte gösterseniz futbol gemilerini göremeyen arkadaşlar biraz heyecanını daha iyi şekilde alsa ve 3d görünümlü nasıl olurdu gösterseniz rsb ema gibi o cephaneleri koyarsanız seviniriz 3d görünümde nasıl olur sizlerden ricam yardımcı olunuz

16. Server kapalı olmalı. Neden kapalı??

17. Oyun ile ilgili kişilere sesleniyorum , oyunu parası olanlar için geliştiriyorsunuz peki ya parası olmayanlar ? bunları biraz düşünün oyunu yeni başlayanlar için de geliştirin , oyuncu kaybediyorsunuz...

18. Nereden giriyoruz server seçim listesinden mi orada gözükmüyor şuan

19. kolay gelsin admini test serverine nasıl girebilirim normal serverlerde gözükmüyor

20. şu test serverından cıkında bırazda biz oynayak :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.