2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. en az absorbesi yüzde 50 değil 70 olmalıki sentinel oynanabilsin

2. Purgatory

Purgatory User

Oyum olumlu bunun yanında kalkan delmeyi önleyecek çözümlerde getirmelerinin iyi olacağını düşünüyorum.

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Aslında Holo yetenekleriyle birlikte kalkan delmeyi kısa bir süre durdurabiliyoruz. Eğer gemi içinde güzel modül varsa tadından yenmiyor. :D

İyi Uçuşlar!

BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  4. BUKANN

BUKANN User

ama holoda da kalkan delmeyi tersine çevirip çevirememesi tamamen şansa kalmış durumda, keşke tüm modülleri çevirebilseydi

5. Aynen, IAC ve oil tek seferlik olunca benim de hayallerim suya düştü maalesef :(

BUKANN bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

Belki gelecek iyileştirmelerde bunu da yapabilirler kim bilir.. :)

7. -gemi2012-

-gemi2012- User

herhangi bir gelişme yok mu yine yapılanları sineyemi çekecek oyuncular?

8. tr4-6 serverindeki oyun birincisi adamın rütbe puanını görüpte bu adamı banlamıyorlarsa ben bu oyun da birilerinin kayırıldığını düşünürüm arkadaş.böyle rütbemi olur yaaa...kimsede inkar etmesin.inanmayan girip baksın oyun birinicisi adamın puanına..hala da banlanmıyorsa bu oyun hileye bota buga teslim olmuş demektir.ona göre tavrınızı netleştirin oyuna arkadaşlar..

heatcontrol bunu beğendi.
  9. Holo bunun için getirildi ama yeterli olmadı yaa, modülleri tersine çevirme yeteneği alan etkili olmadığı sürece toplu savaşlarda etkisiz bir gemi...
    Valla kanka 70 olursa bide yengeç drone düzeni ile beraber epey bi absorbesi artıyor ağır konfide çok zor yatar gemi, ama zevkli olurdu, şu kalkan delme modülünü antisini de getirseler keşke absorbe modülleri

10. tahir_47

tahir_47 User

maalesef bende o serverdeyim sıralamam iyiydi rütbem iyiydi sağolsunlar bug yaptıkça rütbede sırada gitti. oyuna para yatırırdım sıramı rütbemi korumak için ama son 2 haftadır yatırım yapmıyorum artık yatırım yapmayı da planlamıyorum bi anlamı yok çünkü benim gibi niceleri vardır eminim hakkımızı savunmayan yönetime ne diye yapmadıkları çalışmalar için para kazandıralım?
    tr ekibine şuç atmanında bi anlamı yok zaten adamlar sorunlarımızı iletir veya iletmez hiç önemi yok yönetim ekibi kendi göremiyo birinin bu tarz sorunları bildirmesi gerekiyorsa sanırım yönetim ekibi sıcak ada ülkelerinde zamanında verdiğimiz paraları yakıyo şuan...

heatcontrol bunu beğendi.
  11. Merhaba,

Arkadaşlar söylediğim şeyler hala geçerlidir. Ben görevimi yerine getirdim gerisi ne yazık ki elimde değildir. Bu tip sorunların çözülmesini en az sizler kadar bizlerde TR ekibi olarak istiyoruz ki daha rahat bir şekilde oynayabilelim tadını çıkartabilelim. Biz de farkındayız çoğu şeyin hatta siz söylemeden önce tespit edip raporladığımız siz farkına varmadan düzelmiş olan şeyler bile oluyor inanın biz de elimizden geleni yapıyoruz. İlgili durum ile alakalı bir cevap gelir ise sizlere bilgi verilecektir.

İyi Forumlar.

12. Merhaba bir çözüm ve adalet yerini bulacak ise hiç bir sorun yok fakat zaten bizde TC kanunlarına tabi olduğumuz için buradaki mahkeme buradan yetkili çağrısına cevap olamadığı ve mağdur sayısının çok olduğu mağdurlarında para zaman emek gibi şeylerinin kayba uğradığı içi yayını durdurma kararı kolayca alacaktır. Kısacası böyle şeylerin konuşulması bile berbat bir durum oyun mağdurlarının hakkını bir şekilde geri verileceğini düşünüyorum aksi takdirde benim gibi bu oyuna bir dünya para harcayan bir çok insan inanmasa bu durumun düzeleceğine tabiki Almanya filan dinlemez burada çözer dertlerini bu şekilde bir umut bekliyoruz burada bu zorlu süreci sineyi mi çekeğiz yoksa hak yerini bulacak bilemiyoruz.

13. Noldu hocam oyunu kapattırdın mı ?

14. CinCar08

CinCar08 User

bug dan once otocular yada tutucular ne yapaldi ki bugculara yapilsin siz hala burdan adaletmi bekliyorsunuz o eskidendi simdi gis yada burda yazilanlara inamayin bug buldumu kulanin olay bu sonuc birsey olmuyor

baksaniza kac bin kisi oyun birakdi bunlar yuzunden burdan ne köy nede kasaba olur bu oyun 2022 de kapacak o yuzden ne para gelirse bunlar icin fayda oyun bitti hala siz burda bug diyorsunuz onu yapacak kisi kim . .DDDDDDDDDDDD

15. 1/5 sıralamada artışlar olmaya başladı :D

Ben ay sonundan sonra başlar dedim ama millet yavaştan bug yapmaya başlamış.

Kasımda bugcular yarışıyor yarışması olacak sıralamada iyi izleyin :D

Kimsenin yönetime inancı kalmadı.

16. dejavua

dejavua User

bence de sizlik bir durum yok ama sizde kabul edin artık teknik ekip bu işi başaramıyo

17. tryhardD

tryhardD User

Teknik ekip hiçbir zaman başarmak istemedi ki... Bu konuda 1 kere olsun gayretlerini görmedik ki... Ellerine geçen fırsatları dahi değerlendirmeye de tenezzül etmediler. Artık kabul etmeliyiz ki oyunu falan kurtarmak gibi bir dertleri yok. Kalan oyunculardan koparabildikleri kadar para koparıp oyunu da kapatacaklar. Biz direniyoruz kapanmasın diye ama niyeti bozdular artık... Bu oyunu kapattıktan sonra buradan kalacak iş gücünü (!):D nasıl uyduruk bir projede kullanacaklar merakla da bekliyorum. Bakarsınız hepimizi şaşırtırlar;)

18. Unity geçilecek dediler ben oradan açıklama bekliyorum eğer iptal olursa oyun kapanacağının göstergesi :D

19. genealelal

genealelal User

Bence Direk Almanyan Selverinden Yazalım Yoksa Bakmaya niyetleri yok

KomediaN bunu beğendi.
  20. Tpehlevan

Tpehlevan User

Beyler yarin büyük ban dalgası geliyor şeref ve anahtar bugu yapanlara…..