2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yüklediğiniz resim kırık olduğundan dolayı açılmamaktadır. Forum kuralları gereği link paylaşımı yasaktır bu yüzden dolayı linkiniz kaldırılmıştır.

Resimi sürükleyerek konu içine atabilirsiniz.

S.S.S. : Mesajıma Nasıl Video Eklerim? | DarkOrbit TR
    S.S.S. : Mesajıma Nasıl Resim Eklerim | DarkOrbit TR

İyi Uçuşlar!

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

IAC daha fazla biriktirmenizi öneririm lazer ve kalkan geliştirmeleriniz için (16+)

PET Modüllerini de tamamlamayı unutmayınız. Beacon vb.

İyi Uçuşlar!

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Ne kadar sıklıkla yaşıyorsunuz bu durumu?

İyi Uçuşlar!

4. Sürekli uzun zamandır oynamyordum 10 gün kadar önce tekrar başladım 10 gündür her kapı açmaya çalıştığımda alıyorum, ortalama 5-20 Galaxy gates tuşuna bastığımda karşıma çıkıyor. Yenile dediğimde de geçmiyor hesaptan çık-gir yaptıktan sonra düzeliyor.

5. Purgatory

Purgatory User

Bu durum ile bende karşılaşıyorum. Kapıların tamamlanmasına az parça kaldığında bazen 5li, 1li olarak çok seri basmaya çalıştığımda önce işlem yavaşlıyor, bir süre sonra karşıma bu pencere geliyor. Mecburen yeniden başlatıyorum. Yeniden hızlı bir şekilde basmaya devam edebiliyorum. Bir işlem tamamlanmadan sabırsızca yeni işleme zorladığım için algoritma bug'a düşüyor sanırım. Hata zaten "Gate Image" yükleyememe hatası.

6. Valla bekleyerek bassam bile aynı hatayı alıyorum ben ya 100'lü basıyorum artık sırf şu hatayı görmemek için. 10 dakikada hazır hale zor getiriyorum kapıyı.

7. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Görünen o ki genel sorunlardan birisi. Geri dönüşleriniz için teşekkür ederim. :)

Raporlarıma eklemiş bulunmaktayım.

İyi Uçuşlar!

8. BUKANN

BUKANN User

maalesef iac da oil gibi tek alımla sınırlıymış, oysa ne hayallerim vardı o_O

ALUCARD-BeRsErK, Dontforgetme ve YARGU bunu beğendi.
  9. BUKANN

BUKANN User

oyun yapımcılarının kalkanların etkisiz kaldığının farkında olduklarını düşünüyorum, bence burada sentineli bufflamak yerine durumu fırsata çevirip kalkan delmeyi önleyecek bir gemi getirirler, herkes de alır

Dontforgetme bunu beğendi.
  10. en az absorbesi yüzde 50 değil 70 olmalıki sentinel oynanabilsin

11. Purgatory

Purgatory User

Oyum olumlu bunun yanında kalkan delmeyi önleyecek çözümlerde getirmelerinin iyi olacağını düşünüyorum.

12. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Aslında Holo yetenekleriyle birlikte kalkan delmeyi kısa bir süre durdurabiliyoruz. Eğer gemi içinde güzel modül varsa tadından yenmiyor. :D

İyi Uçuşlar!

BUKANN ve Dontforgetme bunu beğendi.
  13. BUKANN

BUKANN User

ama holoda da kalkan delmeyi tersine çevirip çevirememesi tamamen şansa kalmış durumda, keşke tüm modülleri çevirebilseydi

14. Aynen, IAC ve oil tek seferlik olunca benim de hayallerim suya düştü maalesef :(

BUKANN bunu beğendi.
  15. YARGU

YARGU Guest

Belki gelecek iyileştirmelerde bunu da yapabilirler kim bilir.. :)

16. -gemi2012-

-gemi2012- User

herhangi bir gelişme yok mu yine yapılanları sineyemi çekecek oyuncular?

17. tr4-6 serverindeki oyun birincisi adamın rütbe puanını görüpte bu adamı banlamıyorlarsa ben bu oyun da birilerinin kayırıldığını düşünürüm arkadaş.böyle rütbemi olur yaaa...kimsede inkar etmesin.inanmayan girip baksın oyun birinicisi adamın puanına..hala da banlanmıyorsa bu oyun hileye bota buga teslim olmuş demektir.ona göre tavrınızı netleştirin oyuna arkadaşlar..

heatcontrol bunu beğendi.
  18. Holo bunun için getirildi ama yeterli olmadı yaa, modülleri tersine çevirme yeteneği alan etkili olmadığı sürece toplu savaşlarda etkisiz bir gemi...
    Valla kanka 70 olursa bide yengeç drone düzeni ile beraber epey bi absorbesi artıyor ağır konfide çok zor yatar gemi, ama zevkli olurdu, şu kalkan delme modülünü antisini de getirseler keşke absorbe modülleri

19. tahir_47

tahir_47 User

maalesef bende o serverdeyim sıralamam iyiydi rütbem iyiydi sağolsunlar bug yaptıkça rütbede sırada gitti. oyuna para yatırırdım sıramı rütbemi korumak için ama son 2 haftadır yatırım yapmıyorum artık yatırım yapmayı da planlamıyorum bi anlamı yok çünkü benim gibi niceleri vardır eminim hakkımızı savunmayan yönetime ne diye yapmadıkları çalışmalar için para kazandıralım?
    tr ekibine şuç atmanında bi anlamı yok zaten adamlar sorunlarımızı iletir veya iletmez hiç önemi yok yönetim ekibi kendi göremiyo birinin bu tarz sorunları bildirmesi gerekiyorsa sanırım yönetim ekibi sıcak ada ülkelerinde zamanında verdiğimiz paraları yakıyo şuan...

heatcontrol bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş