2023 Arşiv

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. titans___

titans___ User

canlı yayınlar veya bot kullanan videolar kaç tane ha bot deyince adminlerden azar işitiyorduk fırça yiyip bahsedilmesi yasak deniyordu nasıl olduysa bir şey denmiyor ha banlananlar var hemde eski hesaplar EBG bugu mu yakalıyorlar , dün EBG de anilerde internetim var kapıda bağlantı koptu dedi bayadır da girmiyordum , zaten lag vesaireden çift güçlendirici bo3 gelişmiş de olsa üst üste vuruşlardan çok bunala bunala kapı yapardım vipken daha beter kami attıkça daha hırsla vuruyor NPC ler dedim yok vipi kalsın oyunu da kapısıda kalsın bakdım bileğim ağrıyor biraz da sıkıntı var zaten ağlamayın bu anlattıklarım için bana üzülmeyin de , zaten uyanıklık yaptıklarını zannedip eksi yememek için kendi şirketimden geçen sıkanı kesdim sonra çıktım haritadan başka yere gittim eksi de tabi ara verip kesiyorum botları kendi şirketim veya başka şirket .

2. tryhardD

tryhardD User

Uzun süredir durum böyle oto pilotu geçtim adamlar mekanik kolla küfürlü videolar atıyorlar ve bunlar ilk sıralarda çıkıyor. Ve en çok aboneleri olan bir yayıncıyı (bilenler bilir) sırf otonun bahsi geçti diye oyundan banlamışlardı... Hak ettiklerini yaşıyorlar boşverin o çok korudukları oyuncular bunların reklamını çok iyi yapıyorlar :D

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu raporlanmıştır gerekli incelemelerin sağlanması için.

İyi Uçuşlar!

4. Merhaba Kuresel sunucuda 11 kisilik bir kadroyuz.
    Bizimle Oynayacak Üslubuna Dikkat Edecek Saygı Cercevesınde Oynayacak Herkesi Bekliyoruz.
    Ortalama yaşlarımız 20 den 45 e kadar herkese iyi eğlenceler dilerim ^^

5. aresww

aresww User

Bana buradan 4 tane ban verdiniz. forum yöneticileri.
    Forum, oyuncuların şikayetleri, oyun hakkındaki düşünceleri, oyundaki yeni geliştirmelerin duyurlduğu, oyundaki aksaklıkların şikayetlerin, olumsuzlukların vb.. konuşulduğu, tartışıldığı platform değilmidir?
    oyundaki en büyük sorunlardan bir tanesi oyuncuların yardımcı program kullanması diğeri bugları kullanması vb. gidiyor bu şekilde. sizler bu konudada yardımcı olamıyorsunuz ama buraya yazıyoruz.
    asıl konuya geleyim.
    oyundaki en büyük sorunlardan biri,oyuncuların oyun oynarken birbirleriyle haberleşebildiği oyun ekranındaki chat sayfasıdır. yıllardır oyundaki en büyük haksızlıkların yapıldığı yerlerden birisidir chat. buna itiraz etmeyin bu konu hakkında bir sürü şey yazabilirim ispatlarıyla sayfalarca yazarım . burada foruma daha önce yazdıklarımla yazarım. neyse konuyu başka yere çekip farklı bir tartışma açmayayım. tekrar asıl yere dönelim.
    Bana buradan 4 tane ban verdiniz daha yeni yazdığım yazılar o hesaplarda duruyor. ilk banı chat şikayetini buradan yaptın diye verdiniz heralde de benim buraya o yazıyı yazmamın sebebi çok farklı bir olaydı.
    Ben o yazımda bana niye ban verdiniz diye sormusmuyum? buraya yazdığım yazıyı tekrar aynısnı atıyorum buraya forum görevlileri.
    xxxx: arkadaşlar bu aresi kim pro kullanarak kesiyorsa lütfen devam
    etsin ve sürekli kessin uyuz oldum artık
    bu adam bu yaızya ban yemedı.. bunda hıçbırsey yok değilmi.
    Sistem: Sistem tarafında belirli bir süre yasaklandın!
    Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 6.12.2021 saat 18:30 zamanında giriş
    yapabilirsin.
    [18:00:20 aaaaa: xxxxx sen rahat ol. uyuz olma iyi birsey değildir. maluım uyuza
    başka bırsey olur. neyse fazla yazmayam . - Üslup] nben bu yaızya ban yedım. ne
    dıyeyım sımdı sıze.. o banı verdınız. bana yazana vermedınız neyını
    açıklayacaksınız bana neyı anlatacaksınız. hangı tarftan. hangı tarfsızlıktan
    bahsedecksınız bana..

Supporta yazdığım yazıda buydu buraya attığımda . burada ben bana nıye ban verdiniz diye sormuyorum ben burada sitem ediyorum bana bu banı verdiniz buna ne diye vermedınız diye.
    Hiçbiriniz banayazılan yazıyı okumuyorsunuz hatta biri buradan cevap yazmıs orada uyuz yazılmış sen şöyle yazmıssn o böyle yazmış falan filan. bana yazılan yazıyı doğru okuyun tarafsız okuyun. orada PROGAMLA kessin yazıyor tekrar yazayımmı. size diyorumkı tarflısınız kişlere karşı önyargılısınız cevap veriyrosunuz değiliz. tarfalısınız önyargılsınız bu 2 hafta da olan ıkı olay bunun ispatı biri bu diğeri ctlnızın chatte bana spam yaptın dıye verdiği ban. bu yukarıdakı yazıyı inceleyeceğinize adam orada pro kullanıp kesın onu yazmıs program kullanmka serbest mı oyunda!!!!! serbest mı bırakıldı. siz önyargılı taraflı olmasanız o oyncunun hesabını bile kapatırısnız çünkü o oyunuc programla kesın dıyor dikkatınızı tekrar tekrar çekerim. bu yazıya verdiğim yazıya chatten ban attınız. buraya ayzdım buradan ban attınız . supportunuz ne yapmış!!!! supportta yaz diyorsunuz ya. aslında oradan gelen cevaplara bakmıyordum buradan ban verdiğiniz için baktım supportun yazısınaverdiği cevaba.
    bu ayzıya vereilen cevap!!!
    Merhaba,

Desteğe yönelttiğin soru için çok teşekkürler.

Almış olduğunuz chat yasaklanması haklı bir şekilde aldığınızdan dolayı kaldırılmayacaktır lütfen ceza bitim süresini bekleyiniz.

Lütfen sohbet kurallarına uyunuz.

Sohbet kurallarımıza buradan ulaşabilirsiniz http://tr.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/sohbet-kurallari.105372/

Başka soruların olursa istediğin zaman bize sorabilirsin.

Saygılarımla,
    verdiğiniz muhtesem cevap bana yazılan yazıyı program la kesin yazısını es geçmiş. chatteki
    görevlinizin yaptığı gibi. atmaca gibi ben yazdığım anda beni banlayan chat administratörünün yaptığı gibi supportta es geçmş. ben ikinci yazıyı yazdım.supporta mecburen sizin dilinizle spam yaptım siz konuyu kapattınız ya ben tekrar ayzıyorum mecburen.
    sayın adminler.
    [Ticket#qqqqqqqqqqqqqqqq] RE: İletişim formu
    bu maile cevap veren sayın admin.
    Benim yazdığım yazıda bana niye ban verdiniz diye sormusmuyum bır daha okusanıza.
    Ben bana o banı veriyorsunuz da niye bana o yazıyı yazana ban vermiyorsunuz. Benim
    sorduğum soru bu değil mi?
    Supporta yaz diyorsunuz. Supporta yazılan yazılara verdiğiniz bir cevap yokki.
    xxxxxxx: arkadaşlar bu aresi kim pro kullanarak kesiyorsa lütfen devam

adamın bana yazıdğı yazı bu. adam uyuz olmuş. birde yazıyor ki oraya program
    kullanıp kesin diyor değil mi!!!!! . program kullanıp kesin demek ne demek bana
    bir açıklarmısınız lütfen!!!
    program kullanmak serbest mi oyunda!!!!
    bu yazıyı yazana ne diye ban vermiyosunuz diye sormuyormuyu ben size de bana
    aldığın ban haklı diye bana cevap veriyorsunuz.
    Ben sizlere bu yazıyı yazana ne diye ban vermiyorsunuz diye soruyorum. siz bana
    cevap olarak aldığın ban haklı diye cevap veriyorsunuz.
    Foruma yazıncada banlıyorsunuz. ne yapayım ben şimdi. Benim olduğum yere
    kendinizi koyun .
    buna verdğiniz cevapta aşağıda
    Merhaba,

Ceza aldığınız Log Aşağıda belirtilmiştir .
    Cezanız haklıdır .
    '' 18:00:20 ARES: ƛӇMЄƬƁЄƳ sen rahat ol. uyuz olma iyi birsey değildir. maluım uyuza başka bırsey olur. neyse fazla yazmayam . '
    şimdi ben burada neyı sormusum açık açık sormamışmıyım verilen cevap yukarıda. hiç açıklama yapmaya gerek yok.tarafsızsınız ya .
    burada benim sorduğum sorunun cevabı olmadığı için mecburen 3. yazımı yazıyorum 3. bileti yolluyorum supporta.
    sayın adminler ;
    Yazdığım yazıları tekrar tekrar okuyorum. sizin verdiğiniz cevapları da tekrar
    tekrar okuyorum.
    rica ediyorum yapmayın. lütfen yapmayın. size sorduğum soru gayet açık ve net.
    [Ticket#qqqqqqqqqqq] RE: İletişim formu
    ilk attığım mail/ bilet bu.
    [Ticket#wwwwwwwwww] RE: İletişim formu
    buda ikinci attığım mail/ bilet..
    bana niye ban verdiniz diye sormuyorum.. tekrar yazıyorum.
    Bana niye ban verdiniz diye sormuyorum.
    tekrar yazıyorum.
    Bana niye ban verdiniz diye sormuyorum.
    anlatabildimmi??
    size diyorumki bunu yapmayın. chate bakan birisi var o anda orada.
    bana yazıyorki.
    [ᏕᎮᏝ] ƛӇMЄƬƁЄƳ: arkadaşlar bu aresi kim pro kullanarak kesiyorsa lütfen devam
    yazdığı yazı bu. burada uyuz olduğu kısmı geçtim.aslında ban sebebi.
    şu şekilde anlatayım. chatteki görevliniz chate yazı yazdığında xxxxx uyuz oldum
    artık yazsam onu ıma ederek kesin ban verir.orayı da geçtim. program kullanarak
    kessin yazıyor. program kullanmak oyunda serbest mi??? size sorduğum soru bu değil
    mi?
    Daha ne diyeyim size. bana yazmayın aldığın ban haklıdır şunu yazmıssın. ben
    zaten ne yazdığımı biliyorum. Ben yazdığım yazıya sebeb orada ban alacağımıda
    biliyorum. zaten oyundan çıkacağım. orada loglara bakıyorsunuz yukarıda zaten
    yazdım oyundna çıkacağımı orada sarı mı neydi birisi vardı 10 dan fazla kamufle
    açtı gemımın ustune ona birseyler yazıyordum oda bana yazıyordu. Bu oyuncu ben ona
    yazarken bana o yazıyı yazdı . Ben orada bekledim ki ona ban versin . ona ban
    vermeyip ben yazdığım anda ban yedim. Bu yaptığınız doğru değil derken bunu
    dıyorum sıze.
    foruma da aynısını yazdım 4 tane ban verdiniz forumdan 1 aylık. onlarıda kontrol
    edin. onlarda da bana niye ban verdiniz diye sormuyorum. diyorumki bu bana yazıyı
    yazana niye ban vermediniz. bu kadar zormu bu.
    bosuna demiyorum size . bana diyorsunuz ki supporta yaz. yazınca olan bu. benim
    size sorduğum soru farklı sizin bana verdiğiniz cevap apayrı birşey.
    sonra diyorsunuz yok spam yapıyorsun yok foruma yazma . yok onu yapma .
    Ne yapmam gerekiyor şimdi benim . sorduğum soru o yazıyı yazan oyuncuya niye ban
    vermediniz. sizin bana verdiğiniz cevap senin aldığın ban haklıdır.
    daha nasıl anlatacağım bilmiyorum ki.. daha ne diyeyim.. ilk yazdığım yazıdada
    aynısnı soruyorum ıkıncı yazıda da aynısnı soruyorum bunda da aynısnı soruyorum. o
    oyuncuya niye ban vermediniz. daha nasıl sorulur bu soru..
    buna verdiğiniz cevapta burada
    Merhaba,

Lütfen Bir oyuncuyu şikayet ederken Daha anlaşılır bir dil kullanınız
    İlgili oyuncu incelenmeye alınmıştır .
    Ne yazık ki size ceza alıp almadığı ile ilgili bilgi veremiyoruz .
    İyi oyunlar dilerim .

Saygılarımla,
    daha nasıl bir kullnacağım. orada ilk bakışta birsey yazmamagerek bile yok . adam oraya zaten yazmıs pro kulnarak eksın bunu diye daha ne diyeyım sızlere.
    tarflısnız diyorum. aslında chatten de yazrdım yazmdım.
    adam açık açık oyunkurallarını ihlal eden birşeyden basediyor. ben ona ecvap verdiğim ilk yazıda ban yıyorum çunku devamında pro kulnarak kes ne demek onu soracaktım soramadımban evridiği için normalde açardım başka bir hesap yazrdım tekrar ban yerdim chatteki olay buyümesin diye supporta atıp buraya atım. buradan 4 tane ban verdiniz .
    supporta da 3 tane ayrı bilet yollamak zorunda kaldım.
    sorun bende değilmi siz dehiç sorun yok değilmi.
    yıllardır yaptığınız bu. size bunu yapmayın diyorum. bakın ılk yazdığım yazıda zaten bu oyuncunun ayzdığı yazıya sebeb ceza alması lazım chat cezası değil hesap kapatma cezası alması alzım. ne demek BİR OYUNCUYU PRO KULLANARAK KESİN. siz bana verieln ban haklıymıs ben sordummmı size bana bu banı nıye verdiniz diye . ben açık açık yazmsım iğlkokul öğrencisine okutun o yazıyı o yazıya ben nerde sormusum bana bu banı nıye verdiniz diye. açık açık yazmısım . bana bu banı veriurosunuz da bu oyuncuya nıye ban vermediniz diye sormuyorumuyum ben size.
    bu yazıyı tabıkıde foruma yazacağım. adam orada programla kesın yazıyor ve ban yemıyor . bana 4 tane ban atınız buradan .
    aynen bu sekılde önyargılı taraflı olmaya devam edin. .
    bir ban daha yedik hayırlı olsun.

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Yazdığınız içerik anlaşılamamaktadır. Lütfen düzenli ve olay örgüsünde yazınız.

Support'a yazma yolunu arıyorsanız eğer aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.

S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

Konunuz anlaşılamadığından dolayı kilitlenerek arşivlenmiştir.

İyi Uçuşlar!

7. YARGU

YARGU Guest

8. tr1 ve tr5 birleşik serverşirketin vruysa ben yardımcı olabilirim

9. bu nasıl etkilik anlamadım ben bişey anahtar filada yok galiba görev dedigi ıce kesmek filan başka bişe varda ben mi gözden kaçırıyom

10. Bu yazıyı yazarken sıkılarak yazıyorum ama acaba DarkOrbit yönetimi ne zaman ban vericek ebedi kapı bugu yapanlara bizleri bu konu hakkında aydinlatabilirmisiniz vermicekse söyleyinde boşuna oynamiyalim oyunu bakın adminler ne zaman ban aticak demiyorum yetkiniz Yok tamam.eyw size hiç bir kelime dediğim yok sadece bilgi almak istiyorum ban gelicekse devam edelim oyuna gelmicekse bu mecrada durmanın anlamı yok yani teşekkür ederim şimdiden

11. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Merkez ekip tarafından yayınlanan bir durum ve çözüm bilgisi henüz bulunmamaktadır. Süreç hakkında detaylı bilgi de halen paylaşılmamıştır.

İyi Forumlar.

12. kAnUNi

kAnUNi User

Kardeşim birde şirket hangisi onuda yazarsan bende yardımcı olabilirim

13. smoonrise

smoonrise User

Buglar ile ilgili genel bir soru sorsam size ;

Eternal bugu öncesi cromium , geliştirme , savaş bileti anahtarını çoğaltma , semprom gibi ve daha birkaç bug yapıldı , bunları TR ekibinin biz oyuncular tarafından bilgi verilmesi ile raporlandığını merkeze biliyoruz peki bunların üzerinden zaman geçti zamanında raporlandı diyip öyle mi kalıyor yoksa TR ekibi tarafından takibi yapılıyor mu raporlamalar sonucu geri bildirim yapılmadığı için merkez tarafından yada not alınıp topu halde geçimişe dönük cezası verilmeyen buglar olarak kayıt altında tutuluyor mu ?
    Birde zamanında benim birden fazla sefer hem konu açıp hemde buglar oldukça gündeme getirdiğim bir husus var bazı buglarda 1 hafta ceza verilmedi bazı buglarda ise Şp-Tp silinmedi tabiri caiz ise bölük pörçük cezalar verildi zaten verilen cezalarda tartışmaya çaılması gereken miktarda ve caydırıcılıktaydı örnek gerekirse gg bugu yapanlara sadece 1 hafta uzaklaştırma verildi malum oyunu aktif oynayan herkez bilir gg ile neler neler alınmaz ki x4 ema insta roket lazer x2 x3 x4 sab lazeri v.s ayrıca Şp-Tp ne kadar çok ve illegal olarak kasılacağıda malum bunlar hakkında geriye dönük not alınmış ve cezalandırma başlayınca merkeze hatırlatılması için saklanan bir sistem yada bir hazırlık var mı ? yok ise hazırlanması için birşey yapılması konu oluşturulması yada fikir havuzuna konu açılması mı gerekir ?

Biraz uzun sürdü akılda soru işareti kalmasın diye uzun açıklayıp konuyu daha dar açı ile sınırlandırmak için ...

FurkanU bunu beğendi.
  14. evet buz roketi gösteriyor görsellerde ancak kutularda öyle birşley göremedim yada banamı çıkmıyor ?

15. darkorbitin dogum gunu 11 aralık :) bu etkinlik dil boş bişey her yıl geliyor :) asıl etkinlik 3 gün içinde gelecek

16. AMSTERDAM

AMSTERDAM User

gorevlerı yapıp bıtırdıkten sonra 800 buz roketı gelıyor

ısıne yarar ıse 800 buz roketı var gorevlerı yaptıkdan sonra

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2021
  17. AMSTERDAM

AMSTERDAM User

kımse yardım etmez ıse kendın port a cekerek ATTEND ı uyutarak da kesebılırsın belkı uzun surer ama kesebılırsın o sekılde

18. DO15BDAY İÇERİK =1 AYLIK PREMIUM ve cephaneler anahtarlar ve kuponlar

19. tam olarak nedir icerigi?

20. insan %25 indirim de ekler