3. Parti Yazılımlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yek94 tarafından 2 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yek94

yek94 User

Birkaç hafta önce discord'ta botsuz günlerimiz yakındır gibisinden bir açıklama yapıldı hepimiz bir hevesle bu botların kapanacağını düşündük hem savaşlara etkisi olan botların hem kasılmaya etkisi olan botların ama görünen o ki ne kapanma var ne banlama aynı düzen devam edecekse böyle oynamaya da gerek yok gibi. Ne savaşılıyor ne rütbe kasılabiliyor botsuz.

PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
  2. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Bu durumlarla ilgili ekibimiz Merkez Ekibe gerekli bildirim ve baskıyı yapmaktadır.
    Harici program kullanımı yasal değildir.
    Darkorbit Türkiye Ekibimizden discord kanalı üzerinden açıklama yapan yetkili arkadaşımızın kim olduğunu belirtebilir misiniz?

İyi oyunlar dilerim.

3. tahir_47

tahir_47 User

ya sırf meraktan soruyorum -nasıl baskı yapıyosunuz ne diyosunuz mesela-
    baktınız baskı çabaları sonuç vermiyo ne yapmayı planlıyosunuz?

Su!qAsTc! ve ^KATİL^^MELEK^67^ bunu beğendi.
  4. oyunu düzeltemeyen bir ekibe, harici program kullanılmasını engelle demek de ne bileyim!

KAYAHANCI1 bunu beğendi.
  5. tahir_47

tahir_47 User

daha iyisi var :)
    şirketin var üst düzey yönetime alt birimdeki çalışanlar işini düzgün yapın diye baskı yapıyo(muş) gülünç bi söylem...
    sorarsın yönetim ekibine bu iş düzelecek mi düzelmeyecek mi? cevap evet yada hayırdır. evetse ne kadar zaman alır diye bi soru daha sorarsın... bunlar hiç birinin olmadığına eminim

6. Viraaa

Viraaa User

hic yorma kendini.senden once onlarca fm geldi gitti onlarda cok raporladi.simdi kendileri bile yok.degisen hic bisey olmadi.valla yorma kendini.:)

7. FuRKaNS53_

FuRKaNS53_ User

Bu oyunda bot&bug&tutucu bitmez. Bunu ne zaman anlarsanız işte o zaman oyunu bırakacaksınız. Akıntıya karşı yüzmeye çalışıyorsunuz. Hiç birşey adil değil, banlar dahi adil değil. Bug var banlıyorlar, bug var banlamıyorlar, bug var ödül veriyorlar :D

Cezalar bile doğru yapılmıyor. Rinusk, takipçi bugu yapıldı şeref puanı silmekle yetindiler. Bugu yapan kişi rütbe şeref kasmıyorsa bu cezamı oluyor.Uridium ve cephane bugunda da kimi hesaplar sınırsız kapandı. Kimisinde de 200 milyon uridium yaptılarsa 100 milyona indi. Çevremde böyle 3-5 oyuncu var.

Şimdi idrak ediyormusunuz akıntıya karşı yüzmeye çalıştığınızı??

8. Ts de tesadüfen gördüm, günlük bonus bugundan adam 300 milyon uri yapmış, banlanacak diye gitmiş cephane satın almış, hesapta 5 milyon uri felan kalmış, 1 hafta hesabı kapatıldı, hesabı geri açtığında, uri yi 0 yapmışlar, iki hafta vip indirim vermişler, birde bütün satın aldığı herşey duruyormuş, şaka gibi..

9. ihtiyar

ihtiyar User

bu çevrenizdeki kişinin şansı oynadığı gemisidir bide bunun ticaretini yapanları düşünün sonuç korkunç oluyor nekadar hesap ticareti yasak olsada bu ticaret yapılıyor bunun herkes bilincinde ama oyun yönetimi anlamamakta ısrarcı komik bi şekilde @FuRKaNS53_ arkadaşımızında dediği gibi Boşa kürek çekiyoruz. Forumda yazan adamlara bakın hep aynı kişiler hiçbir sıralama oyuncusu bu oyunda olanların ya farkında değil yada TUZU KURU dert etmiyolar bile demekki sıkıntı sadece bizlerde diye düşünmeye başlıyorum :)

10. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

80 9 0 arası kendimce tespit ettiğim kişileri sprortta bildirdim merkeze reporladık başka bi cümle öğrenmemişler hiç bir sonuç yok 2 si garanti kullanıyo bi klanda bulunmuştum ts de gözümün önünde kullandı ve kullanıyor diye söyledim ondada sonuç yok artı oto kontrol sistemi herkese yapılmıyo gibi geldi oto lar hiç durmada lag falan sorun olmadan kasılıyolar biz çok şikayettiçi olduğumuz içinmidir bilmem günde iki kez çembere alıyo oyun beni kara kutu kırmızı kutu topla diye anlamadım gitti tutucular banlanmassa yakın bi zaman da bende bırakmayı düşünuyorum 4 yıl oldu başlayalı 4 yıldır oto lar banlanacak diyo elimizden geleni yapıyoruz diyolar külliyen yalan ben oto dan banlanan görmedim de duymadım da zaman kıymetli zamnımı emeğimi çalana helal etmiyum hakkımı

11. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Bu durum için sizler kadar bende bir oyuncu olarak şikayetçi olduğumu belirtmek isterim.
    Sizleri burada cevapsız bırakmamak için elimizden geleni yapıyoruz.
    Bu sebeple yormak kelimesini kullanmanız doğru olmaz :)
    Ekip olarak raporlama ve gerekli baskıyı yapmaktayız.

İyi oyunlar dilerim.

12. tahir_47

tahir_47 User

allah aşkına isa musa aşkına aydınlat bizi baskıyı nasıl yapıyosunuz? bu hayatta en merak ettiğim şey bu? lütfen aydınlat beni lütfen

13. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Gerekli bilgiyi verdiğimi düşünmekteyim, ekibin iletişim şekli ve sorunların nasıl iletildiği konusunda ne yazık ki sizinle bilgi paylaşımı yapamam.
    Tekrar söylüyorum program kullanımı konusunda ekibimiz gerekli bildirimi yapmaktadır.
    Bu konuda karar ve çalışmaları Merkez Ekip yürütmektedir.

İyi oyunlar dilerim.

14. Değerli kardeşim ben 2008 de bu oyuna başlamış 41 yaşını aşmış bir kardeşiniz olarak söylüyorum, bu oyunda hile ve yancılık bitmez.
    Ben us2 serverında başladım ve hep orada oynadım. Tüm serverı ele geçirmiş tüm rütbeler bizdeydi :) O zamanlar sadece hız hilesi, vuruş hilesi falan vardı ve bu kadar gelişmemişti oyun. Tabi biz yabancı olduğumuz içinde ırkçılık had safhadaydı.
    Kaç kere bizi banladılar kaç kere TP VE HP lerimizi düşürdüler. Ama oyuna para verenlere ve arkadaşlarına her şey serbesti.
    Can sıkıntısından bir bakınıyım diyip yenilikleri incelerken bu muhabbete denk geldim. Anlıyorum ki hiç bir şey değişmemiş ve değişmiyecekte. Kapitalist sistemin reel hayatta olan tüm etkenleri sanal alemlerde de devam edecek.
    Reel hayatta dürüst olmaya çalışan ve sanaldada karakterini bozmadan devam etmeye çalışan sen ve senin gibi dostlarımda. Hakkı yenildikçe sinir olup sitem etmeye devam edecek.
    Bence yol yakınken bırakın. Hem zaman hem para tuzağı. O zamanlar 200 kişi teamspeak kullanırdık güzel günlerdi muhabbetler iyiydi. Ama zayi olan zaman gerçekten geri gelmiyor. Kaç sene geçmesine rağmen kurtlanıp gene bakıyorum. Bu oyun ve oyunlar yüzünden ne arkadaşlarım boşandı yuvaları dağıldı.
    Benden sizlere nacizane bir anlatım olsun. Zamanında bize de söylüyordu bazı abiler. Bizde içimizden hadi lan biz ayarlıyoruz, sosyallikten işimizden ödün vermiyoruz diyorduk. Fakat bir bakmışız bir etkinlik olmuş 3 gündür uyumamışız :D
    Neyse hayırlı sabahlarınız olsun iyi oyunlar.

BaMbUlBeee bunu beğendi.
  15. Viraaa

Viraaa User

bak artik seninde altinda guest yaziyor:D raporladin raporladin degişen bisey olmadi ve sende gittin:)))

16. kambalia

kambalia User

aynen öyle darkorbitte göreve başla üyelere haklı olmalarına rağmen gereksiz konularda bilgi ver ama bann olmasın rapor yapılsın sonra görevi bırakıp gitsinler :)

17. Bu cevaba uyuz oluyorum :D hiç kimse kalıcı hayatının sonuna kadar sözleşmeli darkorbit forum modu olarak girmiyor kalmıyor ki? Gerçetekn anlamıyorum :)

Kimse kalıcı değil arkadaşlar anlayın artık :)

YARGU bunu beğendi.
  18. Zan-zun

Zan-zun User

kim atacak ban .DDD guldurmeyin sizde biliyorsunuz oyle birsey olmaz olamaz da sene 2015 baslamis sene 2021 olmus hala cozemedi merkez ekio :DDDD

simdi biri cikar der 2009 2013 atilan bannlari almanya atmis o zaman kaptan06 farki vardi .DD simdi kim atacak :DD

farki var derken ilgileniyordu oyunla simdi ilgilen yok

bos yere kimse kimseyi kandirmasin :D

19. Viraaa

Viraaa User

olaya tersten bakiosun.bot kalici kendileri gidici oldu :)) yani onemli olan modun degil botun gitmesiydi:)) ama bot halen dururken kendileri gidiyor.bunda uyuz olcak bisey yok.cok uzun zamandir ota bota bisey yapmiolar.demek istenen bu.

20. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Yetki verilmesi durumunda gidici olanın kimin olacağı belli olmaz. Takım Liderimiz Burada bulunan açıklamayı yapmıştır. Buna yönelik konunun kilitlenmesi uygundur.
    İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.