5-1 haritası ve uber korsan npc ler oyundan kalksın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kyubii tarafından 8 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

5-1 haritası ve uber korsan yaratıkları oyundan kalksın

1. Evet

61,5%
  2. Hayır

38,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kyubii

Kyubii User

geçen güncellemelerde gördüm oyun kasmaması için kapılardaki yaratık sayısı azaltılacakmış eğer ki öyle hafifleyecekse 5-1 haritası ve uber korsan yaratıklarda kalksın bence.

2. x-1,x-2,x-3,x-4 dışında hepsi kaldırılsın :)

3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen konunuza bir anket ekleyiniz. Kurallar gereği bu bölümde anketsiz açılan konulara izin vermiyoruz. Bölüm Kurallarına Buradan ulaşabilirsiniz. Anket eklemezseniz konunuz arşive taşınacaktır.

İyi forumlar.

4. Kyubii

Kyubii User

anket yapmayı bilmiyorum siz yapabiliyorsanız siz yapın lütfen kalkmalı ve kalmamalı diye eklersiniz.

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Tabii ki, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

6. D4Y1*

D4Y1* User

bence 5-1 deki yaratık sayısı 5-2 kadar olsun 5-2 deki yoğunluk azalır.

7. 5-1 neredeyse kimsenin umursamadığı ve sadece 5-2 haritasına geçiş için kullanılan , labirent düzeninden dolayı sinir bozucu olan bir harita . Ben kaldırılmasının aksine daha da zenginleştirilmesi ve önem kazanması taraftarıyım .

8. Kyubii

Kyubii User

Çok teşekkür ederim modum.

9. o maplerin oyunda gorevleri var o iş zor .

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.