5"3 Haritasında her şirket kendi portunda doğsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Richie tarafından 28 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Korsan haritalarında her şirket kendi portalında yeniden tamir olabilsin mi ?

1. Evet

71,4%
  2. Hayır

28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Richie

Richie User

5-3 haritasında büyük bir haksızlık var.

Bu haritada genelde savaşmaya gidiyorum ve burada patladığınız zaman portta doğma seçeneğini kullanırsanız sizi en yakın porta atıyor. Ancak orada oyuncuların suistimali sonrasında palladium olan bölgede savaşanların bir başka hesabı daha bekliyor oluyor ve orada saldırıyorlar.

Olduğu yerde tamir olma seçeneğini kullanamam çünkü orada savaşıyorum bekler yine saldırır.
    Ana üsse dönsem atlama cpu çalışmıyor o haritalara gitmek için.
    Portta doğuyorsun yan hesapları ile saldırıya geçiyorlar.

Önerim : her şirketin kendi portu var sonuç olarak ve her şirket kendi haritasında yeniden doğsun korsan haritalarında bu kadar basit bir işlem.

Tek cümle ile özet : Korsan haritası olan 5-3'te EIC şirketinden doğan üyelerin portalda edindiği ancak diğer şirketlerin alamadığı "saldırıya korumalı bölge"nin getirdiği olumsuzluk nedeniyle oyuncuların bunu suistimal etmesi.

Bir arkadaştan alıntı yapacağım : " anlamıyorsunuz herhalde adam diyor ki EIC neden palladium'a yakın tarafta portala sahip. Diğer taraflar haritanın resmen labirentlerle dolu olan ve gezilemeyen tarafları. Eic gemileri aşağıda adam kestiklerinde ya portal üzerinde doğup tekrar ölüyoruz ya da haritadan defolup gitmek zorunda kalıyoruz. Basit bir avantaj değil sen 2-3 kez patlasan eic anca 1 kez ölür. "

Son düzenlenen: 28 Nisan 2020
    Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu Kurallara uygun açtığınız için teşekkür ederim. Öneriniz İndex'e eklenmiştir, yeterli desteği aldığı sürece konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz.

Aslında ana fikir EIC şirketinde doğan üyelerin portalda edindiği "saldırıya korumalı bölge"nin getirdiği olumsuzluk değil mi? Daha açıklayıcı olması adına bu ayrıntıyı da konunuza ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Richie

Richie User

Rica ederim. Evet aslında tek vurgulamak istediğim şey o ancak bir türlü açıklayamamıştım tek cümleyle. Teşekkürler 2.defa yardımınız için. Ekliyorum konuya.

Luminous bunu beğendi.
  4. ateistkeci

ateistkeci User

Buna kesinlikle olumlu oy basarım benim başıma gelmese de arkadaşlarım bu konudan dolayı çok çekti :(

5. Çünkü sen eic şirketindensinnnn :)

6. ateistkeci

ateistkeci User

Sol tarafta doğarken biraz sorun oluyor ama :D

7. Orası vru portuydu galiba :) yine de şanslısın :)

8. Aliens

Aliens User

Bir MMO üvey evlat o haritada. Hem 4-4 portalı en üstte hem de 5-2 / 5-3 portalı çok saçma sapan bir yerde. Bu fikre katılıyorum. Yada en basit işlem: 5-2 / 5-3 EIC portalı ile 4-4 VRU portalı tüm şirket pilotları için bir korumaya da sahip olabilir. He, bu saçma denebilirse de konudaki belirtilen fikir de gayet yerinde. Şahsen o haritayı hiç kullanmıyorum ve ihtiyaç duymuyorum. Ama duyan bir çok kişi adına OLUMLU oy kullanıyorum.

Luminous bunu beğendi.
  9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.