Açık Artırmada Normal mi Bu Kadar Kredi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ☾☆_.DΞŁİ.☾☆_[ßØ¥] tarafından 29 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Selamlar.İlk gözağrım olan Dark tan hergeçen gün daha da soğuyorum.Son birkaç aydır tr2 serverinde açık arttırmalara hep aynı nickle teklif veren bir vatandaş var.Bu vatandaş özellikle takip ettiğim DESTEKLER e sürekli 500 milyon 350 milyon 250 milyon teklifler vermekte ve sürekli de verdiği teklifler kendisinde kalmakta.Her girdiği ihaleden min. 800 milyon civarı kredi harcamakta.Günde 24 ihale olsa bunların yarısına girse 12x800.m=9,600 milyon yapar.Bu normal bir harcama değildir.Vatandaşın rütbesi 100 başı.Bu kadar kredi kasabiliyorsan rütbenin milyon başı olması gerekir.Hani karga hikayesi gibi.Müslüman olsan şarap içmezsin Hristiyan olsan çana sıçmazsın!Ya bu arkadaşa bi dur deyin ihalelere bi ara versin yada hesabını inceleyin bizde rahat edelim.Nick vermiyorum.Siz zaten baktığınızda göreceksiniz.Kolay gelsin.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Yaşadığınız sorun için ihalenin SS ini ve oyuncunun kullanıcı adını support ekibimize attığınız takdirde gerekli incelemeler sağlanacaktır.

  S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR
  SSS:Support'a Resim Gönderme | DarkOrbit TR

  İyi Forumlar.
   
 3. Yazdığım orjinal başlık bu değildi. Telif hakkım baki! Umarım o arkadaş ta okumuştur bu yazıyı ve kendisine çeki düzen verir biraz. Her ihaleye teklif atmaz. Ben de ispiyoncu olmaktan kurtulurum.
   
  Son düzenlenen: 29 Temmuz 2021
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 4. Bu gayet normal bir durum söylediğin krediler baya düşük ortalam albay üstü bi gemide ortalama 200 milyar kredi olur çoğu insan erinip basmaz gemsinde bulunur kredi birikir adam basmak ister basar 1 ay değil 1 yıl boyunca o destekleri çekebilir üstüne birisi basmazsa bende 300 milyar kredi var uğraşmıyorum mesela
   
 5. Aydınlatıcı bilgilerin için teşekkür ederim.Kolay kazanılan para kolay harcanır.Ben bu oyuncuyu sürekli otoda görmekteyim.2 BL haritasında sürekli ınwoke de.Dediğim gibi oyuncu uzman yüzbaşı.Sen albay ve üzeri gemilerden bahsetmişsin.Gerçi oyunda rütbeninde bi anlamı kalmadı.İyi ki ihaleye girmeye eğriniyorsunuz o zaman .Ne diyeyim.Biz tr1 de 2008 lerde cubikondan 4 saatte baya bi kredi uri tp şp kastığımızda ihaleden radar cpu suna bile milyarları basmıştık.Siz iyiki eğriniyorsunuz ihaleye girmeye.Ne diyeyim.Umarım o kredileri bizde buluruz da ihaleye girmeye eğriniriz.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 6. Sanki illegal bir şekilde kredi kasmışım gibi konuşuyorsun ben eternadle defelarda 400 lere 450 lere geldim kendi emeğimle kastım varsa aynı bilek buyur sende kas gir ihaleye xd
   
 7. Bak kardeşim hangi serverde kaç senedir oynuyorsun bilmem de seni tanımam da senle bir husumetim de yok.Benim yazdığım yazının neresinden senin illegal kastığını çıkarttın onuda çözemedim.Lafım kolayca uri kredi tp şp malzeme kasanlara.Eternal kapısında neler olduğuna artık ca cm arkadaşlar bile yorum yapmak istemezken sen savunuyorsun.İstisnalar kaideyi bozmaz.
   
  ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 8. Mineral

  Mineral User

  Uzayda Ne çan kalmış ne şişe ben şaştım bu işe.