Açıklamayı geçin ÇÖZÜM İSTİYORUZ !!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ihtiyar tarafından 18 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ihtiyar

  ihtiyar User

  PVE SERVERİNDE 4. GÜNDE HALA ÇÖZÜLEYEMEYEN OYUN İŞLEYİŞİ HAKKINDA 3. GÜN SONUNDA AÇIKLAMA GELİYOR AMA ODA TEKNİK EKİBİN ÇALIŞTIĞI YÖNDE. SONUCU YÖNÜNDE DEĞİL YAHU ARKADAŞIM ÇALIŞMIYOR O TEKNİK EKİP ARTIK KABULLENİN SİZDE. TEKNİK EKİP ÇALIŞSA OYUNDA BUKADAR AÇIK BUG OLAMAZ ARKADAŞIM . KREDİ BUGU , URİDİUM BUGU , ŞEREF BUGU , TUTUCU KULLANIMI ÇÖZÜM YERİNE BİZE AVUNTU BİLE VERMİYORSUNUZ ARTIK. 2. HAFTASINA GİRECEK PAYLAŞTIĞINIZ ŞEREF İSTİSMARI HAKKINDAKİ DUYURUNUZ ONADA EN UFAK Bİ BANN GÖREMEDİK. OYUNDA BUKADAR GİŞ KURALLARINA AYKIRI DURUMLA SİZİN TEKNİK EKİBİN ÇALIŞTIĞINA NASIL İNANIYORSUNUZ.

  - ANLADIK SİZİN YAPABİLECEĞİNİZ BİRŞEY YOK ...
  - ELİNİZDEN RAPORLAMAKTAN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR ...
  - AMA OYUNDA BU HALDEYKEN BİZİMDE NASIL DAVRANACAĞIMIZI BEKLİYORSUNUZ ...

   
  hudutxtr ve polatalemdar311 bunu beğendi.
 2. SAİMON ve ekibini yormayın BABA YORGUN :D
   
  hudutxtr bunu beğendi.
 3. hayaligenc

  hayaligenc User

  Selam,

  Evet bazı sorunlar gerçekten sinir bozucu bunun bilincinde ve farkındayım. Hiçbirimiz aksini de iddia etmiyoruz, fakat oyuna müdahale etme gibi bir şansım yok, olsa gecemi gündüze katar genel düzeltmeleri yaparım.

  Bugün 2 kere acil koduyla mesaj attım. Lagların bir nebze düzeldiği bilgisini aldım fakat bunun yeterli olmadığını biliyorum. Pazartesi günü tekrar görüşeceğim.

  Sizlerin gerek support, gerek chat, gerek forum gerekse discord aracılığıyla yazdığınız mesajları çevirip birebir sunuyorum. Gerekli aksiyonların alınması adına yetkilerimi sonuna kadar kullanmaktan ve her yere mesaj atmaktan asla pes etmeyeceğim. Benim sizlerden tek isteğim sorunlarınızı yazarken TR takımında bulunan hiçbir moderatör arkadaşıma kesinlikle hakaret veya türevlerini içeren mesajları yazmamanızdır. Genel olarak tüm sorunlarınızı adab-ı muaşeret kuralları çerçevesinde yazabileceğinizi tekrardan hatırlatmak isterim. Bu sizin en tabii hakkınızdır.

  İyi geceler dilerim.