hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba Arkadaşlar,

Ben hayaligenc :) Yaklaşık 8 yıldır Bigpoint firmasında farklı pozisyonlarda ve farklı ülkelerde çalışıyorum. Darkorbit Türkiye Takımına Etkinlik Admini olarak katıldım.

Kısaca kendimden bahsedeyim. Yüksek Kimyagerim, eğlenmeyi ve muhabbet etmeyi çok seviyorum. Bilimin aşığı ve hizmetkarıyım, bir adaya düşsem laboratuvar ve kimyasal malzemelerin yanında disco müzikleri isterim. Çalışırken müzik dinlemeye bayılırım. Asıl amacım insanlara her daim yardım etmektir. Çok gezerim ve farklı insanları tanımaktan her daim memnun olmuşumdur.

Aklınıza takılan bir şey var ise (çok özel olmamak kaydıyla) cevaplamaktan büyük bir mutluluk duyarım ;)

edit: bu forumun yabancısı değil aksine eski forum admini Ebrar adminim ben :)

hey şey gönlünüzce olsun <3 :)

hayaligenc

BUKANN, devrim, Fooxel93 ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba buralar değerlenecek ilk mesaj benden :D Tekrar seni görmek güzel hoşgeldin takıma

_ALPHA_ ve hayaligenc bunu beğendi.
  3. hayaligenc

hayaligenc User

teşekkür ederim :))) sizi görmekte çok güzel ;)

_ALPHA_ ve Labirent bunu beğendi.
  4. Viraaa

Viraaa User

kaptannnn yap bi guzel etkinlikde gemilerimiz cephane uri görsün be yaa :) terror kapisi gibi mesela.anladin sen beni:) o is sende.hosgeldin:)

5. hayaligenc

hayaligenc User

hoşbulduk kaptan :))) inş. güzel etkinliklerle karşınızda olacağız ;) umarım beğenirsiniz :)

6. Manitu

Manitu Guest

Hayaligenç aramıza hoş geldin, Türkiye Takımında da nice 8 yıllara :D
    Ayrıca bir sorum olacaktı, malum her gün bir yüksek kimyager ile tanışmıyoruz :) Sülfürik asiti ''hasan iki salak osman dört'' diye telaffuz etmeyen var mıdır :p:D:D

hayaligenc bunu beğendi.
  7. hayaligenc

hayaligenc User

hoşbulduk sevgili @Manitu <3, bir şey eklemek istiyorum, hayaligenc "c" ile :p

amin inş hep beraber ^^ tabi ki hayır :D HCI =HaCI demeyen olmadığı gibi :D

sırada ki soruyu alalım :p

8. Perseus.

Perseus. Guest

Takıma hoşgeldiniz, yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. :):)

hayaligenc bunu beğendi.
  9. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Hoş geldiniz, umarım güzel ve hoş bir zaman geçirirsiniz.

Şimdiden yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyor; etkinliklerinizin başarılı olmasını temenni ediyorum. :)

hayaligenc bunu beğendi.
  10. hayaligenc

hayaligenc User

teşekkür ederim :)
    teşekkür ederim, inş ;)

Perseus. bunu beğendi.
  11. Hayali genç 8 yıl diyorsun senin gibi kaç adam var ALLAH bilir bir şu botlara çere bulamadınız.
    emeklerimiz boşa gidiyor.
    Adamlar bot kullanarak gemi diziyor ve satıyor.
    siz hala yerinizde sayıyorsunuz.
    yok sistem tarayacak yok zamanı var yok er yada geç
    kimse kusura bakmasın ancak oyunda adalet sağlanmadığı sürece isterseniz 100 yıllık eleman olun gözümde hiçsiniz .

12. hayaligenc

hayaligenc User

Sevgili ADAMIN-DİBİSİN[CİXX];

Serzenişinizde kendinizce haklı olabilirsiniz fakat hiçbir takım (TR-EN-DE-BG-NL-CZ&SK-RU-PL-IT) bot konusunda müdahale edemez. Yetkimiz olsa bu kadar çalışan arkadaş neden beklesin hiç düşündünüz mü? Sizden gelen raporlar neticesinde ilgili departmanlara arkadaşlarım iletiyorlar.

Sabırlı olmak her daim erdemlilik ve kazançtır. Beni anladığınızı düşünüyor teşekkür ediyorum.

Güzel günleriniz olsun

13. Viraaa

Viraaa User

kaptannnnn hadi yelkenler foraaaa.her seviyedeki oyuncuyu tatmin edebilecek bi etkinlik bekliyoruz.en guzelindennn.sana telefon alacam.380 çikotayt:D

hayaligenc bunu beğendi.
  14. hayaligenc

hayaligenc User

ben telefonumdan memnunum :)))

Viraaa bunu beğendi.
  15. Viraaa

Viraaa User

bi sorum var.etkinlik adminiyim dediniz.simdiye kadar yaptiginiz etkinliklerin bazilarini yazarmisiniz.sana telefon kilifi alacam has yilan derisi.:D

16. hayaligenc

hayaligenc User

bismillah daha ben yeni geldim amaaaaaa :)))))

Viraaa bunu beğendi.
  17. Viraaa

Viraaa User

seni tatile yollayacam.miamiye.ucakla.:)

hayaligenc bunu beğendi.
  18. hayaligenc

hayaligenc User

ben daha çok Paris'e gitmek istiyorum ^^

yakında etkinliklerimizi sizinle paylaşacağız, az sabır :)))

benceroyeye ve Viraaa bunu beğendi.
  19. Viraaa

Viraaa User

sana eyfel kulesini satin alacam.sevdiklerinle rahat rahat etkinlik yap diye.tamam tamam saka.tekrar hosgeldin :D

hayaligenc bunu beğendi.
  20. hayaligenc

hayaligenc User

:D teşekkür ederim, ben tam aksine size hediye edecekcim Eyfel kulesini ama :D

Konyalı_Optisyen ve Viraaa bunu beğendi.