Geri bildirim Admin Gemisini Kurtarma | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 29 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba Karanlık Uzayın Cesur Pilotları;

Etkinlik hakkında geri bildirimlerinizi bu konuda bizimle paylaşabilirsiniz. Yaptığımız etkinlikler hakkındaki geri bildirimlerinizi merakla bekliyoruz :)

Şansınız ve uridyumunuz bol olsun ;)

Saygılarımızla
    Darkorbit Türkiye Ekibiniz

2. benzales

benzales User

Forum etkinliklerindeki sıkıntı biri cevap verdiğinde bir diğer kişi onun cevabından yararlanıyor. Şuanki etkinliktede böyle olacak. Buna bir çözüm gerekli. Cevap verilsin ama hiç bir katılımcı bir digerinin cevabını görmesin.

İlk cevap veren emeğiyle cevap vericek şimdi. Ama bu insanlarla beraber çekilişe katılacak

hayaligenc ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  3. Aynen benzales arkadaşımızın dediği gibi verilen cevaplar gözükmese iyi olur ;)

2.cevap veren ben oldum :(

Adminim kurtarabildik mi sizi :D :D :D

hayaligenc bunu beğendi.
  4. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba arkadaşlar,

bildiriminiz ve katılımınız için teşekkür ederim :) etkinlik cevaplarını görünmeyecek şekilde ayarladım :)))

bol şans herkese

edit: etkinliği beğendiniz mi? konu hakkında mesajlarınızı da bekliyoruz ^^

5. ELYSIUM

ELYSIUM User

Ödüller yeterince motive edici değil ne yazık ki. Vip harici olan ödüller ya kaldırılsın, ya da yeniden düzenlensin lütfen

6. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba ELYSIUM,

Bildiriminiz için teşekkür ederim, ödüller konusunda elimizden geldiğince sizlere daha fazlasını vermek adına uğraştığımızı bilmenizi isteriz :)

Bu tarz etkinliklerimizde ödül sayısını ilk 3'e göre ayarlamamız, sizler açısından nasıl karşılanır bilmek isterim, ya da ilk 10'a verilmesi gibi ?

Tüm oyuncularımızdan konu hakkındaki görüşlerini bekliyorum ^^

keyifli vakitler dileriz ;)

7. sylon

sylon User

adminim uridium resiminden başlıyoruz değilmi

8. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba sylon,

evet fakat önemli olan çıkışı bulmak, resme dikkatli bakın :))) bulacağınızdan şüphem yok

bol şans ;)

9. yildizci

yildizci User

Ödüller iyi hoş ama 10 kişinin neye göre seçileceği belli mi ?

hayaligenc bunu beğendi.
  10. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba yildizci,

mesajınız için teşekkür ederiz, ödülü doğru yanıtlayan kişileri kura ile belirleyeceğiz :)

yarışmada bol şans ;)

11. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba Λ○T○Ξ○§,

Yanıtınız teşekkür ederim :) geri bildirimleri bu başlık altında alacağım :)

merak etmeyin güzel etkinliklerle gümbür gümbür geliyoruz :))) beğenmeniz ve eğlenmeniz dileğiyle ;)

keyifli forumlar dilerim

Λ○T○Ξ○§ bunu beğendi.
  12. Gelen cevapları görünce bazı arkadaşlar yanlış anlamış galiba. Admin gemisi altından başlatan arkadaşlar var. İşaretleyeceğiniz yerin başlangıç ve bitiş yerlerini belirttim ona göre çizimlerinizi düzenlersiniz.

edit: ipucu yasak :)

edit1: neden ama kazanmak için o kadar uğraşıyorlar :) kafadan direkt elenmesinler.

Son düzenlenen: 29 Haziran 2019
  13. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba;

ipucu yasak :))) arkadaşlarımız yanlış yaptıklarını düşünmeleri halinde 2. defa yanıt gönderebilirler :)))

14. Öncelikle cevapların gizlenebiliyor olması mümkün olduğu halde önceki etkinliklerde neden gizlenmedi anlamıyorum. O zamanda bu durum şikayette bulunmuştuk ama herhangi sonuç alamamıştık.

Bu tarz etkinliklerin belli aralıklarla devamlı yapılmasını her zaman istiyordum. Hatta güncelleme fikir havuzunda da bu konuyla ilgili konumda vardı.

Etkinlik fena değil, ödül iyi ama daha iyi olabilir

hayaligenc bunu beğendi.
  15. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba [™_SALA√¯AT•GETİR_™],

geri bildiriminiz için teşekkür ederim, ilk başları cevaplar açıktı fakat oyuncularımızdan gelen talep doğrultusunda, yanıtların yarışma süresi boyunca kapatılmasının daha uygun olacağını düşündüm.

Geçmişe değil bundan sonra geleceğe bakalım :) ödüller konusuna gelince, zaman içerisinde etkinliklerin türüne göre değişeceğinden şüpheniz olmasın :)

keyifli vakitler dilerim ^^

16. hayaligenc

hayaligenc User

17. teşekkür ederim yolladım hayaligenç

hayaligenc bunu beğendi.
  18. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba ¯ЯЦĐΞ¯☆¯ßØ¥¯[ĐΞĐΞ],

katılımınız için teşekkür ederim :) etkinlik hakkında yorumlarınızı da bekliyoruz ^^

edit: hayaligenç değil hayaligenc :)

19. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba

Evet oldu ama yarışma süresince adaletli olması adına yanıt gönderen tüm oyuncularımızın cevapları gözükmeyecek :)

bol şans dilerim

20. Bu arada hala fazladan iris yapabilecekmisiniz merakla bekliyorum :)

hayaligenc bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.