Geri bildirim Admin Gemisini Kurtarma | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 29 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Gün içerisinde açıklayacağız fakat önce genel bir tarama yapıyoruz, birden fazla hesapla yarışmaya katılan oyuncular diskalifiye olacaktır :)

keyifli vakitler dileriz.

2. joetly

joetly User

o kutlu gün geldi çattı :) hadi bakalım kim kazanacak. herkese iyi şanslar. umarım kazananlardan biri ben olurum. o yeşil ganimet anahtarlarını istiyorum. give it to me :)

hayaligenc bunu beğendi.
  3. BSYO

BSYO User

50 100.verilmiyor 5 tane veriliyor haberin olsunda 5

joetly ve hayaligenc bunu beğendi.
  4. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

bakalım şans kimden yana olacak :)))

joetly bunu beğendi.
  5. BADBOY666

BADBOY666 User

:) umarım ihtiyacı olan benim gibi biri kazanırda iki gündür vip için dört gözle bekliyorum . umarım şans yüzümüze güler.

hayaligenc bunu beğendi.
  6. BSYO

BSYO User

globaldaki gemiye 5 kapıda herkül fullettim tr deki 40 kappa 3 herkül etkinliklerde hercules de olursa iyi olur zor ama bir umut işte kolay gelsin iyi çalışmalar admin

hayaligenc bunu beğendi.
  7. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba;

Temennimiz bu yönde ama çıkmasa da eğer üzülmeyin sakın yakın zamanda yine bu tarz yarışmalar yapacağız :)))

keyifli vakitler dilerim

8. joetly

joetly User

yani benim gibiler için o ganimet anahtarlar bulunmaz hint kumaşı. bana kondansatör çıksın yeter venom birleştiricem diğer malzemeler hazır ama kondansatör hiç çıkmadı. henüz zeta falan da yapamadığım için (zamanında yanlışlıkla ne var ne yok alpha beta gamma bastığım için henüz zeta kapısı 83 parça) 1 tane bile çıksa 20.000 uridium bana ilaç gibi gelir. yoksa uri harcaman zorunda kalıcam bu gidişle

hayaligenc bunu beğendi.
  9. kubis_2001

kubis_2001 User

Bu tarz yarışmaların daha çok olması herkes için daha iyi olabilir. Oyuna yeni başlamış birisi olarak eğer kazanırsam ödülden gelen vip paketi gelişmemde çok etkili olacaktır. Ayrıca oyunun devamlılığını sağlama ve aktifliğini koruma yönünde de gayet etkili bir rol oynayan etkinlikler. Sadece foruma fazla bakılmadığı için daha çok oyun içi etkinliğe veya sürekli olarak bu tarz etkinliklerin oyun içinde paylaşılarak oyuncuların etkinlikten haberdar olmasını sağlamak gerekli.

hayaligenc ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  10. BADBOY666

BADBOY666 User

bencede. söylediğin 1. ve 2. cümlelere sonuna kadar hak veriyorum

:( günün 15 saat 25 dakikası geçti ama hala açıklanmadı her dakika yeniliyorum :/

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2019
    hayaligenc bunu beğendi.
  11. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkür ederiz :) elimizden geldiğince daha fazla etkinlik yapmak için gerekli gayreti göstereceğimizden şüpheniz olmasın, gönül isterdi ki herkese ödül verebilmek fakat bu yarışma için 10 kişi belirledik, tabi ilerleyen zamanlarda farklılıklar muhakkak ki olacaktır, ilgi duyuruların yapılması için chat görevlisi arkadaşımıza haberdar ediyoruz ve yapılacak her etkinlik için iletişim kanallarından sizlere ulaştırılması için arkadaşlarımıza söylüyoruz :)

şans sizinle olsun

Merhaba,

Biraz daha sabır :)

12. BADBOY666

BADBOY666 User

sabır kalmadı admiiiin :) ha şimdi ha şimdi diye diye 16.34 oldu kazananlar listesini görmeden rahat etmeyeceğim sanırım kazanamasamda o listeye girebilmek bile bir umut :)

@hayaligenc adminim bu durumdan hoşnut değilim kazansamda kaybetsemde 4.07 tarihinde açıklanacağını söylediniz etkinlik kazananlarının tarihi olarak lakin saat 18.37 olmasına rağmen hala sonuçlar açıklanmadı. bir etkinlik tarihinde öğle vakti gibi açıklandığını görmüştük genel olarak lakin bir dahaki etkinliklerde tarih ve saatin belirtilmesini talep ediyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Temmuz 2019
  13. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Forum içerisinde üst üste birden fazla mesaj atmak yasaktır. Mesajlarınız tarafımca birleştirilmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.
    Sizin de bildiğiniz gibi etkinliğin dün gece bitmiş olması nedeniyle bugün içerisinde sonuçların açıklanacak olması oldukça erken bir açıklamadır. Kontrol edilmesi gereken cevaplar ve kullanıcılar gibi pek çok faktör de işin içerisindedir. Bu nedenle açıklanacağı belirtilmiş olan 4 Temmuz tarihinin henüz bitmemiş olduğunu belirterek biraz daha sabırlı olmanızı önereceğim.

İyi forumlar.

hayaligenc bunu beğendi.
  14. xxkubixx

xxkubixx User

Çok güzel bir etkinlik bence.
    10 kişiye verilcek olmasıda çok iyi.
    Ödüller muhteşem olmasada vip olmayan birinin 1 ay vip çok işine yarar.

hayaligenc bunu beğendi.
  15. sdiex3

sdiex3 User

sabırsızlıkla sonuçları bekliyoruz:)

hayaligenc bunu beğendi.
  16. BADBOY666

BADBOY666 User

adminim tamam sizi de anlıyorum lakin 4 temmuzda açıklanacak mesajını siz bildirdiniz bu kadar insan bunu bekliyor ve öğlen 12den beri sürekli yeniliyorum sayfayı 4 temmuz saat 22 de deseniz bilgimiz olacak biraz empati yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız 5 temmıuz deseniz böyle birşey yaşamadan öğlen açıklanırdı.

hayaligenc bunu beğendi.
  17. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

heyecanınızı ve bekleyişinizi anlayışla karşılıyorum :) baya hummalı bir çalışmamız oldu, ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim :) bazı şeyler için emin olun zaman gerekiyor. 04 Temmuz olarak belirttim ama saatini yazmadım çünkü herhangi bir aksiliktir problemdir vb. durumlar olmasına karşı. Fakat herhangi bir sorun olmadı ve sonuçları açıkladık.

Açıklama aşamasında bir çok çalışmadan geçiyor, bunlar multi hesapların taranması, doğru yanıtların ayıklanması, video hazırlanması ardından yönetimin onayına gitmesi gibi faktörler var. Hepsini bir günde hızlıca ve ekip arkadaşımlarımın yardımıyla hallettim ;)

Daha hızlı olması için elimizden geleni yaptığımızı belirtmek isterim :)

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, evet vip gerçekten herkes için vazgeçilmez :)) kazanan arkadaşlarımızı tekrardan tebrik ediyoruz.

iyi forumlar dilerim.
    Merhaba,

İlgili açıklamaları yaptık :)

iyi forumlar dileriz.

Minerva bunu beğendi.
  18. enesboz17

enesboz17 User

Kazanmışım...Kendimi ve diğer kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Ayrıca bize bu etkinliği sundukları için forum moderatörlerimize de teşekkür ediyorum.

hayaligenc bunu beğendi.
  19. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

tebrik ederiz :) güle güle harcayın ^^

20. Kazananlardan biride benim

Hediye için teşekkür ederim.

hayaligenc bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.