Geri bildirim Admin Gemisini Kurtarma | Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve hayaligenc tarafından 29 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

tebrik ederiz :) güle güle harcayın ^^

2. uninstable

uninstable User

Hiç şansım olmaz bu tür şeylerde :)
    tebrikler kazananlara

hayaligenc bunu beğendi.
  3. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

üzülmeyin :)) etkinliklerimiz devam edecek ;)

uninstable bunu beğendi.
  4. Adminim videoda ismim yok neden acaba

5. Doğru cevabı verdin mi?

hayaligenc admin en son doğru olan resmi paylaştı ve büyük ihtimalle yanlış resmi çizmiş olabilirsin.

6. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Cevabınız maalesef doğru değildi, bundan dolayı çekilişe katılamadınız.

7. Adminim dalga mı geçiyorsunuz?

Ödülü kazanan emsalsiz lord isimli arkadaşın resimi ile kıyasladım birebir aynı. Dalga mı geçiyorsunuz yoksa art niyet mi var emin olamadım.

Hayır, cevabım doğru.

Ek olarak;

Eğer admini ilk başta uriyi götürmemle alakalı bir sorun varsa bu benim hatam değil sizin hatanızdır açtığınız konuda;

Merhaba Uzayın Kahraman Pilotları;

Admin polis gemimiz, uzay şirketlerini teftişi sırasında isyancı birlikler tarafından baskına uğradı ve yakalandı. Polis gemimizin kaçması için doğru yolu bulun ve ödülleri kazanın.

Böyle yazarsanız polis admin gemisini uriye götürürüz tabii ki.

Açık ve net olarak uriden çıkışa götürmemiz gerektiğini ilk açtığınız konuya yazsaydınız böyle olmazdı. Sonradan mesajınızda gördüm ve direk resim üzerinden bir daha çizdim. Etkinlik yapacaksanız itina gösterin yada hiç yapmayın. Ödülünde değilim ama haksızlık yapılmasına da göz yummam.

Son düzenlenen: 4 Temmuz 2019
  8. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Öncelikle üslubunuz konusunda sizi uyarmak istiyorum, lütfen yazarken daha dikkatli olalım, ben güzel bir şekilde yanıt veriyorum, lütfen sizde aynı üslupla yazınız :)

Yanıtınız burada, gördüğünüz üzere birden fazla çıkış yapmışsınız ve bu da yanlış, tek çıkış mevcut ve bu çıkıştan yola çıkarak ilerlemeniz lazımdı. İster uridium dan polis gemisine, isterseniz tam tersin farketmez, doğru yol bir tane idi var onu bulmanız lazımdı. Tüm yanıtlar açık ve bu tarz bildirim sadece tarafınızdan geldi.

iyi forumlar dilerim.

9. Evet haklısınız, ben dahil 14 kişi açık bir şekilde ilk mesajınızda belirtmediğiniz için benim yaptığımın benzerini yapmış ama bildirim bir tek benden geldi. İlk mesajınızda açık açık belirtmeliydiniz uridium simgesinden çıkışa ulaştırmanız lazım diye. Ben admin gemisini ulaştırdım sonra sizin mesajınızı görünce tekrar aynı resim üzerinden yaptım. Çünkü ne istediğiniz pek belli değildi. Bende işi garantiye almak için 2 yoluda yapmayı tercih ettim. Açık bir şekilde belirtmeliydiniz, ilk mesajınızda ''Arkadaşlar uridium resminden üstteki çıkışa ulaşmak lazım'' yazsaydınız ben dahil 14 kişi bunu yapmazdık. Bu yüzden itina gösterin dedim. Ve kuralları söyleyebilirdiniz; ''Arkadaşlar tek bir yol olması lazım'' diye, bu sayede ben ve birkaç arkadaş bu hatayıda yapmazdık. Neyse, kazanan arkadaşlara ödüllerini güzel bir şekilde kullanmalarını diler, herkese iyi geceler temenni ederim.

10. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Uridium ya da police gemisi fark etmez, istediğiniz yerden çıkış yapabilirsiniz, önemli olan doğru yolu bulmaktı ve o yolun nasıl olduğunu cevap olarak gösterdim :) Aslında istediğimiz belliydi fakat siz çıkış noktasını tam bulamadınız sanırım, yanıtınıza tekrardan dikkatli bakınca nerede hata yaptığınızı göreceğinize eminim :)

iyi geceler dilerim ;)

11. bu gün ayın 5 i etkinlik süresi doldu. Sonuçlara nerden ulaşabilirim ?

12. joetly

joetly User

tüh kazanamadık :( bir dahakine artık

kazanan arkadaşlara başarılar.

Labirent bunu beğendi.
  13. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sonuçlar açıklanmıştır :)
    Buradan sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Temmuz 2019
    hayaligenc bunu beğendi.
  14. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

üzülmeyin lütfen daha çok etkinlik yapacağız :)

15. Dün supportta yazdım ama cevap gelmedi. Araya da haftasonu girdi pazartesiye kaldı artık

hayaligenc bunu beğendi.
  16. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

İlgili ekibimiz gerekeni yapacağından şüphem yok, az daha sabır :)))

iyi forumlar

17. Benim adım yok çekilişte :D acaba neden?

18. benımde adım yok acaba neden o_O @hayaligenc güzel moderatörsunuz hoşsunuz bu kadar admin geldi geçti biri bile hakkıyla görevini yapamadı ben sogudum artık bu oyundan size hak veriyorum zamanında bizde cok bagımlısıydık ama artık zamanı geçti bizden eskiler zaten ugrasmıyor belli ki siz yolun başındasınız birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz oyuncular için sizden tek ricam görevinizi hakkıyla yapın siz siz olun önceki adminler gibi sorumsuz olmayın boş gelip boş gitmeyin kendınızden söz ettirin siz gittiğinizde buralarda iziniz kalsın neyse diyecek cok sey var ben az söyleyım siz cok sey anlayıp anladıklarınızın daha fazlasını yapmaya calısın..

19. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Çekilişe yalnızca doğru cevabı veren üyeler dahil edilmiştir. Vermiş olduğunuz cevabın doğru olmaması nedeniyle çekilişte bulunmamaktasınız.
    Öncelikle görüşlerinizi ifade ederken kullanmış olduğunuz üsluba özen göstermenizi rica edeceğim.

Etkinlik Admini'mizin belirtmiş olduğu gibi:
    Burada belirtilmiş olduğu gibi bulunması gereken tek bir doğru cevap vardı ve her üye tek bir cevapla yarışmaya katılabilirdi, cevabınızın birden fazla çıkış içermesi nedeniyle isminiz çekilişte bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

hayaligenc ve .Paradoks. bunu beğendi.
  20. hayaligenc

hayaligenc User

Merhaba,

Burada bulunan konuma baktığınız zaman eski olduğumu göreceksiniz :))) fakat etkinlik admini olarak evet yeniyim :))) hep beraber güzel etkinlikler düzenleyip eğleneceğimize inanıyorum :))

Mutlu günleriniz olsun ^^

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.