Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. rodinya41

rodinya41 User

Yani gerçekten insan farklı bir şey koyar şu birleştire ne bileyim kararsız modülden falan koyar bu ne arkadaş ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz

2. adminler, modlar şu oyunda solace sentinel %5 hasar modülü bir bende yok ve 8 aydır oyuna hiç bir etkinlikte gelmedi lütfen bir raporlayın bi etkinlikte bir yere koysunlar. Artık gına geldi:D daha öncede yazdım siz yinede bir raporlara falan ekleyin.

Titan. bunu beğendi.
  3. keskinniyo

keskinniyo User

Etkinlik ilk ortaya çıktığında kötü yorum yapmıştım bence haklıydımda bazı sıkıntılar vardı full gemilerin tekelindeydi ama şimdi tamamen değişmiş durumda bu halinden çok memnunum. Her Etkinlik tekrarında farklı farklı modülleri alabilme ihtimalini geçtim çok güzel uridum kasılabiliyor. Yeni başlayan flaxlılar bile x-8 haritasında agatus çöpünü al sat yapa yapa milyonlarca credi kasabilir.

4. aynı malzemeleri o kadar çok kez getirdiler ki... agatus ilk çıktığı zaman x8 de rahat 50 kişi vardı. şimdi 5 kişi ya var ya yok. verdikleri malzemelerin de değeri kalmadı etkinliğin de

ateistkeci bunu beğendi.
  5. keskinniyo

keskinniyo User

Evet rahat 50 kişi vardı ama o 50 kişinin kaçı gerçek kişilerdi ? :) %80 i bot tu kalabalıktan insan agatuslara sıkamıyordu bile şimdi botların gitmesi ile (Tek tük var arada ama onlarda yakında gider sanırım) çok güzel olmuş.

6. hayır ilk çıktığı zaman bot yoktu olsa da bi işe yarayamazdı çünkü ilk versiyonda x8 75, x7 85, x6 95 ... spinel kesilmesi gerekiyordu. agatusu kasabilmek için en az 2 kişi olup 4 haritaya yayılıyordunuz, hangi haritada az kaldıysa spinel ona geçiyodunuz. bu da işi sürekli ve eğlenceli kılıyordu

Son düzenlenen: 30 Kasım 2020
  7. keskinniyo

keskinniyo User

:)

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba cesur pilotlar,

Etkinliğin yeni sürümü hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. uludogan50

uludogan50 User

Herkes çıplaksa herkes giyinik sayılır şimdi herkes de Tyrannos olunca fark sadece kararsızdan çıkan modüller mi olacak? diğer gemilerin var olmasına ne gerek var artık?

10. Admin, nolu artık şu solace % 5 oyuncu hasarını getirsinler şu agatusa. sürekli yanı şeyler geliyor oyuncular bıktı artık. Lütfen report edin.

11. Isıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. :D

12. Aliens

Aliens User

Artık Agatus çıkacağı zaman rehber yayınlamalarına bence hiç gerek yok. :D Sadece geleceği ve biteceği tarih yeter. Nasıl olsa hep aynı tarifler geliyor. fhdgfjghkh

13. 2 aydır hep aynı tarifleri önümüze çıkartıp çıkartıp duruyorsunuz biraz farklı modüller farklı tasarımlarda agatus etkinliğine gelmeli

14. bu sefer ki en beteri eskiden pet mödülü veriyormuş :(

15. Siz yapmış olabilirsiniz ama daha yeni gelişen hesaplar var. Agatus yerine başka etkinlikleri yapabilirsiniz.

Son düzenlenen: 10 Aralık 2020
  16. yellom

yellom User

hocam biz hepsi farklı gelsin demiyoruz ki mesela 1 tane x10 kararsız modül koyulabilir diğerleri yine aynı olsun.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  17. İyi olurdu ama zaten tariflerde varken agatusta onu vermez. Üstelik bu daha fazla oyuncuyu haritaya çeker ve yeni gelişen gemiler için yonga almak zorlaşır.

18. Bırakın Agatusu da başkaları da kassın , yediniz yediniz doymadınız !! B.ota atıp herşeyi aldınız şimdi de değişmesini istiyorsunuz , gözünüze dizinize dursun haksız kazançlarınız. !

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  19. Aliens

Aliens User

Efenim, bende değişmesini isteyenlerden biri olarak belirtmeliyim: Ben ilgili tasarımı Karaışık Dalgası isimli etkinlikle aldım. Yani BL'de NPC keserek. Her değişmesini isteyen illa BOT kullanmak zorunda değil. Lütfen herkesi aynı yere koyup net bir şekilde afişe etmeye çalışmayın; buna kimsenin hakkı yoktur.

Ayrıca bu tariflerin yanına nasıl ki mevcutlarını alamayanlar düşünülüyorsa, alanları da düşünerek yeni tarifler getirilebilir, eklenebilir diye haklı eleştirimizi yapıyoruz.

adeniza, ..blade..53 ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  20. Sunucu gitti ve agatus yapamıyoruz telafisini talep ediyorum.