Agatus Kırılması Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 14 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BUKANN

BUKANN User

solace dp modülü de gelse çok iyi olur ,oyuna covid döneminde tekrar başladım ama herkes solace ile geziyor bende modüller yok malesef gezemiyorum

2. Bu agatus’ta solace’ın çok önemli iki modülünü getirmeyi kim düşündüyse onun aklını öpeyim. Hep sorunlardan bahsediyoruz, bu sefer teşekkür odaklı bir yazı olsun :D Bir DP modülü kaldı, umarım onu da görürüz bir ara artık :)

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  3. Metallibro

Metallibro User

Bonus kutusu katlayıcısı akik yongasını etkiliyor mu?

4. Bonus katlayıcısı ve akik yongası desteği aldığınız akiği 2'ye katlıyor. İkisini birden alırsanız 4'e katlanır. Eğer birini alacaksanız katlayıcı almanızı öneririm.

5. Tantuni

Tantuni User

Yine güçlülere hitap eden bir etkinlik

6. x3 x4de de çıkıyor haberin var mı

7. Tantuni

Tantuni User

Orda da güçlü b0tlar kesiyor, yine kutu düşmüyor

8. Esenlikler. O haritada leonov, iç içe açış düzeni, modül bir de agatus roketi ile tek atabilirsin. Çok da bota bağlı değiller.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba cesur pilotlar,

Etkinliğin yeni sürümü hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  10. TersLale

TersLale User

Yeni modül güçsüz olmuş.
    Spineluslar düşman bulucuda NPC ID falan garip bir adla gözüküyor. Etkinlik geleli 3 ay mı ne oldu hala düzeltilmedi.
    SHD-BACH01 aldım geçen tur. Aldıktan sonra yalnızca bir kez alınabilir dedi. Bugün yine aynısını diyor. İkinciyi alamıyorum. Rehberde birden çok kez üretilebilir yazıyor. İki olaydan biri yanlış.

11. M1KA1L

M1KA1L User

Agatus ayın 8'inde gelirdi hep öyle biliyorum gelmedi şimdi blacklight etkinliği yüzünden olabilir ancak terör varken gelmişti 2 etkinlik birden yapıyorduk güzel oluyordu bence blacklight etkinliği yüzünden gelmedi o yüzdendir yani

Son düzenlenen: 9 Kasım 2020
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba cesur pilotlar,

Etkinliğin yeni sürümü hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

13. niye tekrar tekrar aynı şeyleri getiriyolar anlamıyorum. üzgünüm modum, üzgün :(

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  14. hep aynı malzemeleri tekrar tekrar getiriyosunuz madem agatusa farklı yükseltme modülleri ve pet modülleri de eklenmeli

15. daha 2 ci veya 3 cu gelişi alamayan guçsuz oyuncuları düşünmüşler yakında degişir

16. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim akik yongası hangi npclerden elde ediliyor ve miktarlarını belirtir misiniz?

17. Tyrannos Centurion Tasarımı neden gelmiyor?

Barbaros bunu beğendi.
  18. ben de bunu yazacaktım. DP link verin dedik, DP linke boğdunuz bizi :D tamam, eski modülleri verin, etkinliği kaçıran arkadaşlar için ama değişik gemilere gelecek modüller istiyoruz artık. Valla haritada Solace görmekten gına geldi yaw :confused.:

19. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili konuda derki,

[​IMG] "Agatus" ve [​IMG] "Spinel" adında değişik uzaylılar keşfedildi. Bedenleri, uzayda kırılmaya neden olman tuhaf bir madde ile kaplı ve çok sayıda toplandıklarında haritalarımıza geçiş yapabiliyorlar. Bu uzaylulardan Akik Yongaları toplayıp özel tariflerin üretiminde kullanabilirsin!

Etkinliklerde hangi malzemelerin geleceğine merkez ekip karar vermektedir. Maalesef ki net bir bilgimiz yok.

İyi Forumlar.

20. Aliens

Aliens User

Yani içim dışıma çıktı! Yani resmen temcit pilavı gibi sürekli aynı tarifler geliyor. Bir yeni şey yok. Lütfen raporlarınıza artık yeni bir nesne eklenmesini de ekleyin lütfen. Bu durum çok bayatladı artık. Mesela yeni bir tasarım, modül veya bir cephane paketi vs olabilir.

ateistkeci ve .Paradoks. bunu beğendi.