Geri bildirim ANTİ-BOT ( BURUK SEVİNÇ )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara-Düşünce tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hile kullanmayan oyunculara adil davranılıp telafi verilsin mi ?

Anketin kapanma tarihi 13 Kasım 2021.
  1. Evet

75,0%
  2. hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Açıkçası uzun bir zamandan oyunu yönetenlerin sonra bot ( hile ) ile bu kadar mücadele etmesi biz emeği ile oynayan oyuncuları çok mutlu etti dilerim aynı kararlılık ve mücadele ile bu zafer sürsün ve artık bot pusing bug gibi kullanımlar sona ersin..
    Fakat şöyle bir gerçekte var ki bu zamana kadar her türlü hileyi kullanan oyuncular maalesef ki hak etmedikleri halde gemileri full bir hale geldi..
    bot oyundan tamamen kalksa dahi hile kullanan oyuncular ile biz emeği ile oyunu oynayan oyuncuların arasında fark uçurum ve kapanması uzun zaman alacaktır..
    Bizim de bu yüzden yüreğimiz buruktur..
    Biz diyoruz ki ya bu oyunculara kim olduğu fark etmeksizin gereken cezalar sürat ile verilsin ( gemi kapama ban )
    veya hile kullanmadan oynayan oyuncular ki sayımız maalesef çok az o zaman bizleri de en azından mutlu edecek seviyede hediyeler verilsin..
    bundan maksat adalet yerini bulsun..
    mesela 10 pro 10 bo3 10 pet lazeri 10 pet kalkanı 10.000 gg 1 mılyon uridum gibi işin kısacası adalet istiyoruz..

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  2. Ben 10 m uridium,10ar tane 16 sv pro lazer ve B03 isterim ve hakkettiğimi DO da biliyor.. :=)

3. emperyan

emperyan User

Sence yönetim para kaybını umursamayıp senin dediğini yapar mı ? Ben söyliyim yapmaz. Böyle yok 1m uri istiyoruz yok 10 tane prometheus lazeri istiyoruz bunlar yönetimde kimsenin umruna gelmez . Siz telafi kodunda havai fişek veren yönetimden bunları istiyorsunuz . Biraz baktığımızda bu isteklerin mümkün olmayacağını yönetim kahkaha atarak söyler.

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.