Öneri Arge sıfırlama

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Su!qAsTc! tarafından 16 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Arge sifirlama düzeltilmeli mi?

1. Evet

oy sayısı 1
    50,0%
  2. Hayır

oy sayısı 1
    50,0%
  1. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Arge Sıfırlama ile ilgili açılmış 1000. başlık olabilir bu
    Fakat artık en azından birleştire falan malzemeyle gelmesini rica ediyorum en azından arkadaş zaten sifirladigimizda tonla seprom harcıyoruz tekrar dizmek için neden birde tonla uridium vermek zorundayız Rica ediyorum birşeyler yapın artık bu konuda Botları koruyup kolluyorsunuz supporta adamın nickini profilini adamın bota attığı yeri koordinatlarina kadar veriyorum Geri gelen e mail de benimle dalaga geçiliyor en azından bunu duzelttirebilirsiniz belki
    Teşekkürler

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzunda açarsanız gerekli destek toplanırsa raporlarıma seve seve ekleyeceğim. Güncelleme Ve Fikir indeksini incelemeden lütfen konu açmayınız benzer konu var ise konunuz kilitlenip arşive kaldırılacaktır. Güncelleme Ve Fikir Havuzuna buradan gidebilirsiniz. Ayrıca konunuzu açarken lütfen kurallarına uygun şekilde açınız yoksa konunuz kilitlenip arşive taşınacaktır. Kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Luminous bunu beğendi.