Asmodeus Lazeri Hk.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve TrKy- tarafından 10 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. asmodeus lazeri nereden alınıyor

2. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Sadece kendisine veriyor. 7 adet varsa sadece onlara bonus alırsın

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  3. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

Evet belli bir npc kestikten sonra bonus kazanıyorsun ve bu bonus belli bir süre işliyor. Sonra sıfırlanıp tekrar şarj oluyor Ve sadece asmadeus lazerlerin bonus alıyor gemideki diğer lazerler değil. Haritalarda yaratık kesmek için çok güzel.

4. TrKy-

TrKy- User

Son edindiğim bilgilere göre Asmodeus lazer NPC kesmek için çok ama çok iyi bir lazer. Full yapınca nasıl olur bilmiyorum da 46 48 adet olunca çok büyük fark olabilir gibime geliyor

5. fenrir58

fenrir58 User

pete takıldığında aynı bonusları alıp almadığı da kesin değil ve petin kendi silah(ları) da benzer güçteydi sanırım. zaten fazlasıyla zor kasılan bir silah 50-55 taneyi sıralama ödülü alan bir kaç kişi dışında oyun bitmeden fullemek hayal gibi. her savaş biletinden bir tane alsan bile ev kredisi gibi mübarek 5 yıl sürüyor. hem pro patlamasının da kârlı olduğu çok nokta var zaten. en fazla droitlere 20 tane dizene kadar kasardım şahsen.

6. Asmo lazerleri sadece gemiye taktığınızda aktif oluyor. Pete de 3 ve üzeri takarsanız yine aktif oluyor. Geminin diroitlerine takabiliyorsunuz ama temel hasar ile yetinmek zorundasınız. Yani diroitlere takılan Asmodeus lazerler aktif olmuyor.

7. TrKy-

TrKy- User

Herhangi bir açıklama var mı ?

8. Zeus*

Zeus* Guest

Gelen giden herhangi bir şey yok

9. faruk035

faruk035 User

uğraşmayın fazla hesapla .doğruları söyleyince ceza alıyorum ve banlanıyorum.ama yinede bildiğim doğruları söyleyeceyim.
    sözün özü şudurki darkorbitin veya yetkili adminin canı kimi isterse fazla vurur kimi istemezse o gemi az vurur.
    normal haritalarda 400 bin 500 bin bl haritalarında 1milyon üzeri vuran gemilerden eksiği olmayan benim gemim normal haritalarda 100 bini prometus etkisiyle 200-250bini zor vuruyorken ful gemim buna taktiksel olarak açıklanıyor.savaşta patlayabilirim ama az vurduğunu göre göre taktiksel açıklaması insanları yada beni kandırmaktan öte birşey değil.
    17 lvl 18 lvl 57 pro lazer silahım var.ve gemi yükseltmesi ki bunuda yeni bir etken madde gösteriliyor gemilere %23 fazla vuran gemi yükseltme modülümde var.sepronda var dmg bo larda var. benden 8 lazer silahı eksik sperhead plus gemisi darkorbitin adamıysa goli plusdan fazla vuruyor. bırakın silah hesaplarını lf3 bile sizden iyi olabilir.....

10. Zeus*

Zeus* Guest

Anlıyorum.

oben bunu beğendi.