Atlama kuponu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve caner.123 tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
 1. caner.123

  caner.123 User

  eic şirketindeyim. karantina için kapıdan atlamam her gerektiginde 3-7de ki kapıdan başka hiç bir yerden atlayamıyorum içeriye. dedigim gibi eicim her seferinde 3-7 haritasına atlama kuponu kullanmak zorundayım ve cokta kolay elde edilebilen bir şey degil.

  söyleyecegim şu bizlere vip satıyorsunuz onu bunu satıyorsunuz, vip'i olanlara bu atlama kuponunu neden ücretsiz yapmıyorsunuz ?

  ya karantina'ya her kapıdan girişin mümkün olmasını sağlayın sadece 3-7'den atlanmasın, ya da atlama kuponunu ücretsiz yapın.
   
 2. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,

  Bu konuda bir yaratıcı bir fikriniz var ise Güncelleme ve Fikir havuzu bölümünden bölüm kurallarına uygun bir şekilde düşüncenizi açık ve net bir şekilde bizimle paylaşır ve gerekli desteği alırsanız konunuzu Index bölümüne ekleyebilirim.Onun dışında bu konu ile ilgili şuan bir çalışma bulunmamaktadır.Farklı bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  Zaten her kapıdan giriş serbest, oyun hatasını kullanarak 8 kişiden fazla girenlerde o sorun oluşuyor :)
   
 4. caner.123

  caner.123 User

  Dostum biliyorum öyle oldugunu fakat adamlar gruptan atıyorlar. Başlarken al sonra at diyorum anca öyle olabiliyor. Başladıktan sonra kapıya giremiyorum. Böyle bir şey olursa en azından 3-7ye atlar atlar girerim başka türlü yol yok
   

Sayfayı Paylaş