Aylık Sıralama da Dengesizlik Var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tpehlevan tarafından 1 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Tpehlevan

  Tpehlevan User

  TR 1 ve 5 deki aylik sıralamada döküz saatte bu kadar yüksek tp ve şeref nasıl kasıyor bu elamanlar yeni açilan hesaplar da var onlar acemi uzay pilotu gözüküyor peki sırayla baktım kurmay albayı var albay var acemi albay var kurmay binbaşi var bunların incelenmesini rica ediyorum
   
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Talebinizi almış bulunmaktayız. Rica etsek gözünüze çarpan oyuncuların nicklerini support ekibimize atabilir misiniz? :)

  S.S.S. Support' a Nasıl Mail Atılır | DarkOrbit TR

  İyi Forumlar.
   
 3. byturbo_

  byturbo_ User

  Geçen ay(dün) ben 2. Oldum 1. Şeref tp Bugu yapmıştı yakında banlanıcak. 1.lik ödülümü o kişi banlanınca mı talep ediyim ne önerirsiniz?
   
 4. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Şimdiden support ekibimize yazarak talep edebilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler ve dönüşler sağlanacaktır.

  İyi Forumlar.
   
 5. N/A

  4-5 TANE 23-24 LVL ALBAY VAR ACEMİ ALBAY VE KURMAY BİNBASINI SECEMİYORUM BİLE .D
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Eylül 2021
 6. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Mesaj içerikleriniz birleştirilmiştir.

  Forum kuralları gereği oyuncu ismi ile buradan şikayet ve ihbar yasaktır. Öncelikle olarak support ekibimize göndermeniz gerekiyor. Gerekli destekleri sağlayacaktır arkadaşlarımız.

  İyi Forumlar.
   
 7. byturbo_

  byturbo_ User

  Dediğiniz gibi iletişime geçtim bana gelen cevabı paylaşmak yasak ama kısaca özet geçiyim sizde hatta bütün herkes de görsün. Ödüller sistemsel dağıtılmaktadır haklı dahi olsanız Bug yaparak önünüze dahi geçilse o hesap ban yese bile size hakkınızı verebilecek bir yetkimiz yok. Size yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Şimdi soruyorum tamam genel olarak yetkileri yok bunun herkes bilincinde ama haksız dağıtılan bir ödüle de müdahale edemiyorlarsa ne iş yapıyorlar? Ben bir ay boyunca o kadar yüzlük görev vermişim gelmiş dalga geçer gibi birde hakkımı vermeyeceklerini söylüyorlar. KOMEDİ.
   
 8. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Sorunu anlıyoruz. Sürekli dediğimiz gibi kısıtlı yetkilerimiz var. Serverler üzerinde TR dahi olsa yabancı oyuncularda oynadığından dolayı bu yetki tamamen merkez ekibin ilgi alanına girmektedir. Bizlerin yetkisi TR bazlı oyuncularımız üzerinde tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Genel etkinlik ödül ve hediyelerini hiçbir ülke takımı verememektedir. Umarım bu mağduriyet bir daha yaşanmaz..

  İyi Forumlar.
   
 9. Tpehlevan

  Tpehlevan User

  Teşekkür ederim modum konuyu kilitlersen sevinirim iyi görevler
   
 10. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Rica ederim. :)

  Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.