Aylık Sıralama Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _savaş32_70 tarafından 3 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tr4-6 serverinde aylık sıralamadaki oyunculara bakarsanız ilk 20 küsürünün rütbesi acemi uzay pilotu.
    Ayrıca sıralama 1. si 13seviye yeni başlamış birisi bu nasıl oluyor?

2. LOW51

LOW51 User

Tüm serverlarda aynı durum var. Sıralama başlangıcının neredeyse 1. dakikasından itibaren ilk 10 böyle. Hadi millet hileyi yapıyor ya da sıralama sistemi saçma sapan çalışıyor onu anlarımda, iş ödüle gelince o kişiler gemileri kapatılsa bile ödülü alıyor ve sen geçemiyorsun.

3. YARGU

YARGU Guest

4. aylık sıralamdaki bütün gemiler banlanmıs gemiler hala da düzelmedi ne zaman ilgilenilecek acaba ayrıca seref bugu yapanlara ceza verilecek diye aylar aylar önce paylasım yaptınız sonrasında banlanma vs hiçbirşey olmadı ne zaman ilgilenilecek
    ayrıca modül bugları seprom bugları seref bugları hala devam ediyor.

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Merkez tarafından yapılan incelemeleri sizlere aktarmaktayız. Yapılan ve tespit edilen tüm bugları merkez ekibe iletmekteyiz. Gerekli cezai işlem merkez sorumluluğundadır.

İyi Forumlar.

6. kambalia

kambalia User

yargu cezai işlem uygulanmıyacak kardeş sıkmayın canınızı veren onlar alan yine onlar ben daha şahit olmadım bi cezai işleme kanıtım yok ama bug'u veren onlar olmasa ki diyelim onlar değil olan açığı kapatmak bukadar mı zor :D kapatamadın onada tamam herşey günbegün ortada o gemilerde kapanmıyor. Dalga geçer gibi hala merkez ekip diyorsunuz yok öyle bi dünya :) Kabullenin artık .