Aylık Sıralama

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve .DEREBEYİ. tarafından 31 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Bu arkadaşın Aylık sıralamaya nasıl girdiğini açıklayacak bi Admin Mod arıyorum. Nedir bu ? Adamın tpsi zaten toplam kastığı tp aynı bu arkadaş daha 30.01.2021 saat 22:00 den sonra sıralamaya dahil oldu geçen haftadan kastığı yada bir etkileşime girdiğini görmedim nasıl olabiliyor böyle birşey ? (shock)


  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2021
  Mineral bunu beğendi.
 2. .Loki.

  .Loki. Guest

  Merhaba,

  İlettiğiniz ilk resim aylık sıralamaya aittir. Yeni aylık sıralama hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Aylık sıralamaya girebilmek için, gündelik olarak kazandığınız şeref, tecrübe puanları belirlemektedir.

  İlettiğiniz 2. resimdeki sıralama, genel sunucu sıralamasıdır. Oradaki puan sizi şaşırtmasın, tecrübe puanı anlamına gelmiyor. Genel sıralama puanı olmaktadır.

  Oyuna uzun bir ara verip, tekrardan dönüş sağladığında ilk sıralama resetinde sıralamaya girmiş olabilir.

  Acemi Uzay Pilotu
  Oyuna ilk başladığınızda bu rütbede olursunuz. Oyunda rütbeniz yüksek olduğu halde bazı durumlarda rütbeniz geçici olarak bu rütbeye iner ancak ilk rütbe güncellemesinde bu durum düzelir ve gerçek rütbenizi geri alırsınız bu durumlar:

  -Uzun süre oyuna girmediğiniz zaman (4 hafta) oyuna ilk girdiğiniz zaman bu rütbede olursunuz ancak ilk güncellemede düzelir

  -Borcunuzdan dolayı hesabınız kapatıldığında borcunuzu ödediğinizde oyuna ilk girdiğinizde bu rütbede olursunuz ancak ilk güncellemede düzelir

  -Bir sebebten süreli ban cezası aldığınızda rütbe güncellemesinden sonra hesabınızın ceza süresi biterek açıldıysa o gün rütbeniz bu durumda kalır.İlk güncellemede düzelir.

  Not:Rütbeler günde bir kere hesaplanır (buda sabah saatlerindedir) bu hesaplama yapılırken tüm oyuncular Acemi Uzay Pilotu olarak gözükür.Bu her sabah tekrarlanan geçici bir durumdur, rütbe dağıtımı bittikten sonra her üyeye o günkü rütbesi verilir.

  Rütbe puanları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2021
 3. allahım ya siz ciddimisiniz adamın toplam tpsi zaten aylık sıralamda kastığı tp uzun zaman girmemesi benim sorunum mu nasıl sıralamaya dahil olur böyle bir saçmalık olabilir mi siz nasıl bunu normal karşılarsınız ? ne sizin attığınız aylık sıralama sss de nede başka bir yerde uzun zaman yatan birhesabın sıralamaya girebilecek olması hakkında hiçbirşey bulamadım olamazda o sıralamayı kasan adamlar okadar tp şeref çeksin bu adam birden bire sıralamaya girsin. Bu arada oyundan gram anladığınız yok. başka bir mod cvplarsa sevinirim 1. resimdeki aylık sıralamada kastığı puan 2. resimde gördüğümüz en iyi kullanıcı sıralaması ve siz bana onun aylıkla alakası yok diyorsunuz kasılan TP şeref Özellikle TP en iyi kullanıcıyı Belirler MOD. Forum sizin işiniz ama Oyun bilginiz yok.
   
  Son düzenlenen: 31 Ocak 2021
 4. .Mephistos.

  .Mephistos. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  İnaktif görünen hesaplar tekrar aktif hale geldiğinde hali hazırda bulunan puanlarını 0 dan kasmış gibi gözükmektedir. İlgili konuyla alakalı Merkez Ekibe gerekli materyalleri toplayıp raporlamış bulunmaktayız. Sorun en kısa sürede çözülecektir.

  İyi forumlar.
   
  militaryship-3 bunu beğendi.
 5. modlarım k.bakmayın sinirliyim sizin bi suçunuz yok zaten ben nasıl olurda aylık sıralamaya girer diyorum çok saçma ve katlanılacak gibi değil 0dan kasmış gibi gözükse dahi sıralamaya dahil edilmemeli ve edilemezde paradox adminin en son aylık rütbe sisteminde paylaştığı içeriği okuyun isterseniz.

  Önemli: Ayın ilk günü oyuna yeni kaydolan oyuncular ya da 0 (sıfır) Tecrübe Puanı'na sahip oyuncular o ayın sıralamasına dahil edilmeyeceklerdir. Bu demek oluyor ki ayın ilk günü (örneğin 1 Ocak) 0 (sıfır) TP'den daha fazlasına sahip olan oyuncuların tamamı aylık sıralamaya dahil edileceklerdir.
  Sıralama puanları bir sonraki gün güncellenerek görüntülenebilecektir. Örnek vermek gerekirse, 1 Ocak'ta kazanılmış olan puanlar 2 Ocak'ta görüntülenebilecektir.
   

Sayfayı Paylaş