Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 4Leo

4Leo User

Cevap vermemesi sıkıldığı için değil gönüllü yaptığı beş kuruş almadığı benim gözümde vakit kaybettiren gereksiz sorumluluğu ile üst perdeden bakmasındandır :)

2. smoonrise

smoonrise User

Birçok konuda çok sert eleştirilerim olmasına rağmen çoğu oyuncu oyundaki sorunlardan dolayı bazı noktaları kaçırıyorlar . TR ekibi sadece iletişim kanalıdır sadece ileten birimdir . Sorunların kaynağı ve düzelmesini sağlayacak olan merkezdir ve tüm bu eleştirilerin sahibi olan yine kendileri , TR ekibi sorumlusu yada kadrosu sadece oluşan sorunu bildirir .
    Fakat bug - bot banlamasında adil ve adaletli olmaadığı , uslup ve tavırlardaki hataları veya oyundaki sorunları eleştirileri biz görevimizi ücretsiz yapıyoruz gibi gönüllü hizmet veriyoruz cevapları kimseyi haklı çıkarmaz , kaldıki hesaplarına verilen vip-indirim-katlayıcı yada uridium da hizmet karşılığı ücrettir ! bunlarda verilmiyor ise burada sorun yaşayanların kişilere karşı verilen cevap bu olmaz ücret yada şartlardan memnun olmayan herkez bırakma özgürlüğünde o zaman görevi bırakır bizler gibi normal oyuncu olur . Bu tür konulara hem fikiriz oyuncuların çalışanlara karşı uslupları kadar çalışanlarında oyuncu grubuna karşı uslup ve tavırlarına dikkat etmesi lazım .

Kaldıki zamanında yazmıştım hiçbir platformda sadece '' Beyen '' menüsü olmaz her yayınlanan bilgi haber yada paylaşımı bu tek yönlü ve mecburi tek yönlü etkileşim ile değerlendiren merkezden çok fazlasını beklemek anlamsız bence , '' Beyenmeme '' özgürlüğü olmayan bir platformun ne derece şeffaf olacağıda soru işareti .

Son düzenlenen: 19 Aralık 2020
  3. Sabah etkinlik başladığında donmuş labirente girdim ve 6-7 dk içerisinde oyun dondu ardından bağlantı kesildi uyarısı ve geldi sonrasında da bir türlü oyuna bağlanamadım. Şu an tekrar girmek istiyorum hala bğlantı kuruluyor kısmında kalıyor ve oyun açılmıyor. Bu sorunun yeterince ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyor musunuz acaba? Bir oyunun yaşayabileceği en büyük rezillik yaşanıyor ve kimseden çözüm, açıklama yok. Bu oyuun bunca senede geldiği en kötü zamanlardan biri eskiye göre neler değişti acaba diye düşünüyor insan ister istemez. Acilen oyunun yazılım ekibinin daha donanımlı ve oyuna hakim kişiler ile değiştirilmesi ve oyunun aylardır devam eden sorunlarının ve hile bug kallanımı gibi konuların çözülmesi gerekiyor. Aksi takdirde çok fazla oyuncu kaybedilecek zira oyunu oynayamıyoruz bile.

tryhardD bunu beğendi.
  4. şahin1

şahin1 User

bu günde yine oyuna giriş yok savaş biletlerinide yeşil kutu gibi yanlışlıkla topladım bitti detaylı açıklayamadığınız için galiba:rolleyes:

5. Korto35½

Korto35½ User

Cidden bu ne yaa saat 11 de bağlı olduğum oyundan atıldım.14:45 te girdim 15:00 de gene atıldım.. şimdide giremiyorum.. Yapmayın kardeşim etkinlik...yada acil çözüm üretin...

6. Ounda ne sorunu var baglantı statusunde kalıyor gırılmıyor ıkı gundur cozebılen varmı arkadaslar

7. Abi her etkinlikte böyle oluyor, hala hala bir şeyler yapayım derken oynayamıyoruz şu yasaklı günlerde.
    Ha bu arada sayın bigpoint, liseye giden bi tanıdık var yazılımdan anlıyor. İhtiyacınız vardır belki

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  8. etkinlik degil düzgün oyun istiyoruz vallahi fıtık oldum labirent kapısına atladım atlayalı ne gemiyi çıkarabilirim nede kapıda bişey yapabiliyorum oyunu acil 1-2 hafta kapatıp sistemlerinizi yenileyin size tavsiyem oyuncular olarak bir sonraki etkinlikte ne sorun çıkıcak düşüncesine kapılmak yerine bi sonraki etklinlikte nası iyi sonuçlar alırız diye düşünmek istiyoruz bu iş böyle gitmez anlayın artık

9. Rica ediyorum artık oyuna bakım yapıp düzeltir misiniz haftasonu kafa dağıtmak için bile oyuna giremiyoruz bu kadar da olmaz ama ya

10. Adamların umrundamıki usta? Sen oyun oynamışsın oynayamamışsın.. bu durumla pek ilgilenmiyorlar.. Koymuşlar buraya 3- 5 tane gönüllü moderatör, onlarında birşeyden haberi yok. Sadece ''oyundaki sorun giderilmeye calışılıyor, sabrınız için teşekkürler'' diyip duruyorlar. Ne hikmetse yeni server açıldı. Millet destek paketlerini çekti oyuna para yatırdı, Nasılsa vurdular voleyi.. Şimdi oyun açılsa ne açılmasa ne. Hoş Onlarda suç yok zorla almadıkya uriyi destek paketlerini.. Kafama edeyimki hala su oyunu oynanamadığı halde oynamaya çalışıyorum.. çözüm basit oynamayacağız olup bitecek..

11. sf0606

sf0606 User

2006 yılındaki darkorbit i o kadar cok özlüyorum ki , o zamanlar teknoloji bu kadar gelişmemişti ve gram hata vermiyordu su anda teknoloji en üst düzeyde biz 2 gündür oyun oynayamıyoruz . saçmalıktan başka birşey değil bu bence 1000 tl para yatırdım 1 haftada su oyuna gerçekten yazık ettım parama

Son düzenlenen: 19 Aralık 2020
  12. kapıdan bir atlıyorum, sonra en az 5 kez oyuna giriş yapmayı deniyorum mis :))

13. oyun artık bitti diyorum şahsen 2008 deki ilk zamalardaki oyunu çok özlüyorum ama bu oyun artık miladını dolurdu ve çöplüge gidiyor sistemsel hatalar vs bi sürü bot bug sorunlarıyla artık baş edemiyor kimse üzgünüm

14. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sorunlar hakkında forum ekibi olarak veya Bigpoint Türkiye Ekibi olarak yapabileceğimiz pek bir şey yok. Sorunlar hakkında tüm bildirimlerimizi anında gerekli yerlere yaptık. Sorunların çözümü biz forum moderatörlerinin sorumluluğunda veya görev tanımı dahilinde değil. Sorunları çözebilecek olan ekip merkez ekibe bağlı teknik ekiptir.

Bu tür durumlar hakkında bilgilendirmeler yalnızca ve doğal olarak merkez ekipten gelebilir ve bizler yalnızca merkez ekipten gelen bilgilendirmeleri paylaşabiliriz. Lütfen buradaki ve buradaki konuyu okuyup takımımızın yetkilerini inceleyiniz. Ayrıca Sayın @.Paradoks. 'un buradaki duyurusunu inceleyiniz ve yeni duyurular için ilgili forumu takipte kalınız.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden ve yönlendirmeler yapıldığından kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

15. Avukat varmi aranizada arkadaslar varsa bana yazsin yaw bi dava acalim sunlara topluca lutfn

16. 7091

7091 User

pve server gitti...

17. hiçbir sunucuya baglanamıyorum baglantı kuruluyor diyor ve ardından tekrar baglan diyor bir hafta sonumuz var ve hala 25dk dır oyuna baglanmaya calısıyorum ne istemciden nede tarayıcılardan hiçbir yerden oyuna giremiyorum

18. sf0606

sf0606 User

merhaba biz dünden beri giremiyoruz :)

19. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Ortaçağın başların da tekjonoli gelişmekte olduğu günlerde ( yazamıyorum bile kelimeye yabancıyız) bu denli üst düzey çalışmaların verdiği sonuçla oyununuza gönülden bağlıyım. Diyecek kelime bulamıyorum hislerimi açıklamak için verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkürler.

Not: Arkadaşlar ters psikoloji yapmaya bakalım, güzelim oyunu bozdular belki iyi sanıp tekrar bişey yapmaya çalışırlar da düzelir oyun falan, artık herşeyi denememiz gerekiyor :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.