Bağlantı sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MrTurktim tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Başla tuşuna bastıktan sonra yükleniyor ve baglanılıyorda kalıyor yaklaşık 3 -4 saattir böyle
    @.Paradoks.

2. sf0606

sf0606 User

Merhabalar dün geceden beri böyle oyun hep beraber bekliyoruz yetkili paradoks un açıklaması kendılerı ılettıklerını söylüyor onlarında bi suçu yok ama .Çalışan insanlarız sokağa cıkma kısıtlaması var evlerde oyuna girmek istiyoruz ama olmuyor :( bir haftada 1000 TL yatırdım keyfini alamıyorum bile cok acı birşey bu .

3. dün akşam bir şans ben girdim o değilde rütbe gidiyor sıralamam 100den 1168 e düştü şu 1 haftada adamlar botta catır catır kasılırken biz boşboş girecekmi acaba diye düşünüyoruz ve fıtık oluyoruz

4. sf0606

sf0606 User

ben sadece gülüyorum dün x3 uri çektim parayla kapıları actım 6 kapı acık ve ben yapamıyorum :)

5. kardeşim neyin derdindesin 10 saat oynassan satte 20 k kassan 200 k uri kasmıs olacaksın maxsimum adamlar onu 10 saniye de kastı zaten izledim 10 dk da 10 mden fazla uri kastı 500 m de felan bırakmıslar oyunun bi amacı kalmadı server acılsa ne anlamı kalacak atı alan üsküdarı gecmiş zaten.. pvp serverinda bile böyle uri kasılmıyor.testserverının 20 katı uri sen düşün işte sende 10-20 k uri kasmak için sabahtan beri bekle :) adaletli bir oyun olmadığı sürece güzel zamanını harcama bence..

6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sorunlar hakkında forum ekibi olarak veya Bigpoint Türkiye Ekibi olarak yapabileceğimiz pek bir şey yok. Sorunlar hakkında tüm bildirimlerimizi anında gerekli yerlere yaptık. Sorunların çözümü biz forum moderatörlerinin sorumluluğunda veya görev tanımı dahilinde değil. Sorunları çözebilecek olan ekip merkez ekibe bağlı teknik ekiptir.

Bu tür durumlar hakkında bilgilendirmeler yalnızca ve doğal olarak merkez ekipten gelebilir ve bizler yalnızca merkez ekipten gelen bilgilendirmeleri paylaşabiliriz. Lütfen buradaki ve buradaki konuyu okuyup takımımızın yetkilerini inceleyiniz. Ayrıca Sayın @.Paradoks. 'un buradaki duyurusunu inceleyiniz ve yeni duyurular için ilgili forumu takipte kalınız.

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden ve yönlendirmeler yapıldığından kilitlenmesi uygundur.
    İlgili konular birleştirilmiştir.

İyi forumlar.

7. Hafta sonu kimse ilgilenmiyor oyunla pazartesiye kaldı

8. umarım 50 gg verip buna telafi tazminat demezler

9. oyuna yenı basladım gorev yapmak ıcın paketler aldım fazla tp versın dıye destek aldım hepsını bugun yaptım ama oyuna gıremedıgımız ıcın hersey bosa gıdıyor yazık ya basladıgım gıbı bırakmalıyım sanırım

10. kesinlikle öyle senin yıllarca yapamacağın uriyi 1 dk da yaptılar desem yanlıs olmaz sanırım :D

11. Bu adamların görevlerini ücretsiz yaptığına inanan yokta eğer ki yapıyorlarsa bu Bigpoint daha adamlara ödeyecek para bulamıyor demektir ki bu Bigpointin sonunu geldiğini gösterir yine söylüyorum kaçabilen kaçsın. Son aylar.

12. Katılıyorum.

13. gorev vardi 80 mordona kadar kestim baglanti gitti 75 mordon silinmish uriler de gorev 5 mordonda kaldi nerde benim mordonlam urilem

14. Kimse bir şey bilmiyor mu ya? Şu oyunu açsınlar artık

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Aralık 2020
    SLıPIYY bunu beğendi.
  15. Oyun benim değil mi kardeşim, açmıyorum :D

16. Kral keşke senin olsa da böyle ulaşabilsek sana :D

whyustatwt bunu beğendi.
  17. hiaselen

hiaselen User

bugün saat 10:00 dan bu yana oyunla ilgili giriş problemlerinden dolayı, 1 yetkili çıkıpta arkadaş çöülecek biz biliyoruz vs. demedi bu ne lakayit bir yaklaşım.N/A

bildiği gibi yapsın

SLıPIYY bunu beğendi.
  18. Lütfen öfke ile hareket edip sonuçlarına yalnızca kendinizin katlanacağı hareket ve söylemlerde bulunmayın. :)

19. Darkorbitte yetkili olmak için böyle şeyler dememiz gerkiyor. Bilgili becerikli olmak değil.
    Ha bi de küçük harf kullanın var onu da demen gerek. her mesaja bunları kopyala yapıştır işte :D

levent403 ve hiaselen bunu beğendi.
  20. titans___

titans___ User

oyun 5 gündür açıp oynamak dert ben şimdi opera gx den açdım sonra cliente geçtim ilk indirilebilirden açınca açılmadı bunu dene açılmyorsa birde öyle dene ha diğer sorunları da çözerler ya da becerebilirler mi çözmeyi fazla umutlanma burda ki modlar ne yapsın çıkıp cevap vermeleriyle de olmuyor ki,yazdım kapıdan atladı gemi dondu kaldı yok para yatranlara üzülyom vip almyom da ha geçen indirimvar dı yüzde 25 aylık takvim den küt birleştir geliştirme kısmı çalışmadı gitti indirimler verdiğim para da işe yaramadı

Son düzenlenen: 19 Aralık 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.