Destek Bağlantı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve •Λ•И•Ŧ•!•Ŧ•Ξ•Я•Ö•Я• tarafından 9 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bir kac saattir oyuna bağlanamıyorum hic sıkıntı yoktu oyunda bir hatamı var sizdede böylemi ip yeniledim çerezleri sildim dns değiştirdim ama nafile bağlantı kuruluyor diyor takılı kalıyor orada

2. bende de aynı sıkıntı var baglantı kuruluyor diyor ama oyun sayfası yok gelmiyor

3. FucCKeR

FucCKeR User

aynen bende de şimdi sıkıntı yaşıyorum neden böyle yapıyor

4. hiç bişey anlamış değilim farklı hesaptan giriş yaptım girdi ama kendi hesabıma giriş yapamıyorum

5. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Hangar değiştirerek tekrar deneme yapabilir misiniz?

İyi forumlar.

6. Tamamdır Adminim ilerleyen saatlerden hangar değiştirip denemiştim olmadı sonradan tekrar deneyince olumlu sonuç aldım Teşekkürler bu arada adminim bu konnularla ilgili forumda sorunu çözmek için konu bulamadım bu bağlantı sorunları için konu açarsanız iyi olur kolay gelsin konu kilitlenebilir

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. korsan haritasında gemin varsa gir açılır oyun (5-1,5-2,5-3)

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bağlantı sorunları ile alakalı aşağıdaki rehberler mevcut:
    Yine de her daim size yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

Sorununuzun çözülmüş olduğuna çok sevindim. İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.