Banlanma Hakkında Önemli

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve erkan*_*Silver tarafından 16 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ceza vermekte bile adaleti yok 50-60 kişi ceza almış hatta bazı serverlerde 2-3 kişi bu scrip midir nedir gazyağı ile çalışıyor galiba yüzlerce belki binlerce bug yapan var botları saymıyorum bile artık o normal bişey güzelim oyunu bu hale getiren bugcular hileciler değil yönetimin ta kendisi

2. hayaligenc

hayaligenc User

Mutlu pazarlar herkese,

Sanırım herkes sitemini yazdı anladığım kadarıyla :) (Yazmakta haklısınız ve bu konuda sizlere herhangi bir eleştirim yok), mevcut durumları hepiniz biliyorusunuz. Nedir bu mevcut durumlar: Banlama yetkisinin Almanya Merkez tarafından yapıldığı,

Bunun haricinde bizlerde her hafta (abartısız söylüyorum) bu konuyla ilgili şikayetleriniz ve şikayetlerimi bildiriyorum. Bildirmeye de devam edeceğim. Oyun yönetimi buna muhakkak bir son diyecek kaçışı yok ve bu her zaman böyle devam edemez. Çünkü daha önce de çalıştığım oyun firmasında buna benzer sorun vardı ve bu sorunun çözülmesi biraz zaman almıştı. Alınan çözümle beraber insanların rahatladığını açıkça ifade edebilirim.

Bu bağlamda bizimde zamana ihtiyacımız var ama alınacak aksiyonların en kısa zamanda olması hepimizin temennisi. Biliyorum bana "bıçak kemiğe dayandı" diyeceksiniz fakat güncel oyun sorunlarının yanı sıra başımızda ki bu sorunun çözülmesi maalesef zamanla çözülecek şeyler.

Kurallar ve saygı çerçevesinde yazmaya devam etmeniz durumunda konuyu kilitlemeyeceğim. Söz konusu olumlu düşünceleri yazmak ne kadar hakkınız ise olumsuz düşüncelerinizi yazmakta o derece hakkınız. Ama altını çizere söylüyorum, saygı ve kurallar çerçevesinde :)

hepinize anlayışınız için sonsuz teşekkür ederim,

3. uffpuff

uffpuff User

peki sevgili hayali genç benim merak ettiğim bu şüpheli davranışlar koruması olan kara kutu toplatma olayı bildiğimiz botlara da çıkıyor mu yoksa sadece bize mi çıkıyor ? ::)

4. hayaligenc

hayaligenc User

botlar için o :)))

5. Mineral

Mineral User

illa rsbleri alıp hamburg u birbirine mi katalım yani:D

6. oben

oben User

vallahi süper yaa süper böyle bir soru sorduğun için seni tebrik ederim.

7. can123can

can123can User

oyun da kalma suren ile alakalı

8. hayalci genç en son yapılan açıklamadaki şeref istismarı bu ebedi kapıdaki son yaratığın resette kesilmesiylemi alakalı ?

9. hayaligenc

hayaligenc User

Selam,

Genel yani hepsini kapsıyor (şeref istismarı).

İyi akşamlar herkese

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.