Birleştir, Geliştirme ve Dağıtım ana sayfaya eklensin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »»¯¯ωσlƒρаc¯¯«« tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Birleştir, Geliştirme ve Dağıtım ana sayfaya eklensin

 1. Katılıyorum

 2. Katılmıyorum

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Selamlar bu teknoloji ve birleştir sekmesi oyunda ilk başlarda ana sayfadaydı diye hatırlıyorum. Şimdilerde ise oyun sekmesinde görebiliyoruz sadece. Bu bölümün kullanışlılık ve çabuk ulaşma açısından iyi olmadığını düşünüyorum ki laglardan dolayı oyun sekmesinin bağlantı kuruluyor şeklinde kaldığı veya oyuna girebildiğimizde dahi ara sıra birleştir sekmesini açamadığımız hepimizin malumudur. Tıpkı arge veya skylab sayfası gibi bir yerden ulaşabilmemiz daha kolay olacaktır fikrindeyim. Gözlerimizi kısarak hangi frekans kablosu eksik görmeye çalışıyoruz ayrıca yeni başlayan veya iyi hesaplar için de oyunda önemli bir konumda olan geliştirme buradan yapılabiliyor, daha göz önünde bir sekmede olması gerekir.

  Bu önerinin oyun geliştiricilerine iletilmesini ve üzerinde düşünülerek olumlu veya olumsuz bir cevap verilmesini talep ediyorum.
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Lütfen konuyu kurallara uygun bir şekilde tekrardan açınız.

  İyi Forumlar.
   
  Luminous bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş