Bug / Oyun hatasi Birleştir mağduriyeti

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve sfenkstr4 tarafından 3 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sfenkstr4

  sfenkstr4 User

  Selamlar. 3 gündür birleştir kısmı çalışmıyor malumunuz.. kapılarda çalışmıyordu yeni geldi. Şimdi size bir sorum olacak şuan birleştiri çalışmayan gemilere ek olarak telafi ödülü verilecek mi? Çünkü ben seprom çekemiyorum 3 gündür kasılamıyorum bl haritasında a-bl lazeri lazım ama birleştiremiyorum. Şuan birleştiri çalışan gemiler kasılıyor ben kasılamıyorum. Benim kaybımı kim karşılayacak? Benim gibi gemi sahiplerine ne gibi telafi ödülleri verilecek? Verilmeyecekse bunu istediğimizi genel merkeze raporlar mısınız? 3 gündür oyundan zerre zevk almıyorum hatta oynamıyorum bile... bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum teşekkürler
   
 2. bende de aynı arkadasın dedıgı gıbı ne seprom ne mermı üstüne bırde geliştırmelerim var insalla onlar kaybolmaz
   
 3. T-Bag

  T-Bag User

  Birleştir kısmı gözükmüyor lütfen bir açıklama yapar mısınız?
   
 4. patron__FB

  patron__FB User

  birleştirme, portan atlama, kapı yapamama ve beslemenin sıfırlanması sorunu yaşıyorum sıkıldım artık bu şikayetleri raporlamaktan.
   
 5. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Sorunlar ile alakalı Telafi Kodu yayınlanmıştır. Birleştir sorununun halen devam ettiğinin farkındayız. Merkez Ekibe gerekli raporlama yapılmıştır. Sorunlar üzerinde çalışmalar devam etmektedir.

  İyi Forumlar.
   
 6. 3 günlük %50 tp şp telafisi gerçekten hüsran bir durumdur. GG Çİfte kapı ödülü 3 gün daha sürse daha güzel olurdu.
  Do ekibi yine olduğu gibi çok cimri davrandı.
  Müşteri memnuniyeti olarak 10/0 puan veriyorum.
   
  titans___ bunu beğendi.
 7. tryhardD

  tryhardD User

  boşuna telafi beklemeyin yabancı forumdaki bazı zekiler telafi verilmesinin gerekli olmadığını yazdıkları sürece (kendim okudum 1 ay önce ebedi kapı etkinliğinde olan olayda) telafi falan verilmez anca oynanamayan oyuna destek verirler...
   
 8. aliyesil

  aliyesil User

  2 gün önce birşeltirden prometheus lazeri birleştirdim 2 gün problemden dolayı alamadım dün aldım ama ennvanterde lazer gözükmüyor 3 lvl geliştirdim hala envanterde 3 lvl pro lazeri yok. Ayrıca 200 gg bastım 1 parça zeta çıkmadı bu nedir ya böyle
   
 9. sfenkstr4

  sfenkstr4 User

  Hala herhangi bir düzelme yok yazıklar olsun size
   
 10. Richie

  Richie User

  Kazançlı saatleri getirmek olunca olay hemen dakikası dakikasına çalışır ve gelir ancak 1 haftadır chromin gelemedi ve tüm ödüller uçtu gitti.
   
 11. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Oyun içerisinde oyuncuların isteklerini raporladığımız sürece böyle bir durum söz konusu değildir. Oyun içerisinde öncelikle oyuncu görüş talebi önemlidir bunu unutmayınız.
  Bu sorunu çözmesi gereken merci Merkez Ekiptir teknik sorunlar ile alakalı sizi sabırlı olmaya davet ediyorum. Lütfen Forum Kanalı içerisinde yazım uslubunuzu koruyunuz.
  Belirtilmiş sistem otomatik olarak işlemektedir. Oyun içerisinde sorun olduğu vakitlerde kazanç saatlerde olmayacağı anlamına gelmemektedir ve bu gibi bonusların takibi Merkez Ekibin elindedir.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş