Bug / Oyun hatasi birleştir yine hata veriyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve eskioyuncu27 tarafından 18 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Savaş biletinde son 5 cpu açmam lazım ama birleştirde ürettikten sonra topla yazısı gelmiyor bir tek bende mi var yoksa genel mi sorun ?Sadece cpu değil bütün birleştir içerikleri topla yazısı gelmiyor yükleniyor şeklinde kalıyor

2. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Lütfen sayfayı yenileyip tekrardan toplamayı deneyiniz. Eğer aynı sorunu yaşamaya devam ediyorsanız Support ekibimize rapor ediniz.

İyi forumlar,

3. Bende ne zaman birleştir hatası olsa sabah reseti ile düzelirdi , resetten sonra bir daha bakarsın

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

knk oyun çökmüş sen hala birleştir kısmında mı kaldın, yapma üzüyorsun

5. Mineral

Mineral User

Sorunu Support birleştir genel müdürlüğü servis hizmetlerine yazmanız durumunda siznoyuna girene kadar düzeltiyorlar tüm sorunları.Ayrica oyun harici sorunlar varsa onları bile yazın her konuda uzmanlar var

6. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Üslubunuzu biraz daha yumuşatın lütfen. Ben 'Stajyer Forum Moderatörüyüm'. Oyun içine herhangi bir şekilde müdahale etmem mümkün değil. Aynı zamanda bende oyuncuyum bunu hatırlatmak isterim. Oyunun eksiklerini gördüğüm zaman bu konuda yetkili olan birime yani Support ekibine raporluyorum. Foruma gelip yazdığınız şikayeti biz forum moderatörleri düzeltemeyiz veya herhangi bir işlem yapamayız. Bu konuda sizlerden anlayış bekliyoruz.

İyi forumlar.

Mineral bunu beğendi.
  7. Mineral

Mineral User

Size iyi oyunlar diyerek başlıyor.Ve üslubunda düzeltecek bir durum olmadığını sorununu dile getiren oyuncuya sorununu çözecek birimin support olacağını izah ettim. Tekrardan iyi oyunlar sizlere.

8. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Bu tip sorunlar da evet dediğiniz gibi destek ekibimiz sorunu inceleyerek raporlama yapmaktadır fakat sizin dediğiniz gibi ''Support birleştir genel müdürlüğü servis hizmetleri'' diye bir birimimiz ne yazık ki yoktur ve henüz açılmamıştır ;)
    Oyuncu arkadaşımıza yönlendirmeleriniz için size teşekkür ederim.
    Son olarak konu tartışmaya kapalıdır bu yüzden konu sahibi dışında konu farklı yerlere gitmemesi açısından konuyu kilitliyorum.

Herkese iyi oyunlar dilerim :)

Mineral bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.