Bug / Oyun hatasi Bot Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 31 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Cidden benim konuşmam hata :D Sen gerçek bir elit olsaydın... Adam kesme görevi filan bunu ifade etmezdim o görevleri çoktan bitirmen gerek. ha 10k düşman görevi olsaydı onu direk söylerdin :D

  Belli ki ne olduğun ortada...

  Cahil diyor bana...

  Bu oyunda her türlü savaşa girdim... Videolarımda var 3 kişiye karşı ama buradan konuştuğum için atamam. Çünkü o zaman forum hesabımla asıl hesabım ortaya bağı ortaya çıkmış olur... Ama senin için anlık ekran fotosu atacağım...

  [​IMG]

  al güncel foto :) botsuz geminin hali de başka oluyor :D

  insta yok, x3 50k

  [​IMG]

  sepromlara gel...
   
  Son düzenlenen: 31 Aralık 2019
 2. V*A*Y*N*E1

  V*A*Y*N*E1 User

  15-07-2018de açtım hesabı 1 ayda 35 lf4,apis,güve,burgu,kalp,halka,5 radar3 G-AL3,G-AR3,G-KK3 hesaplarımı yaptım pazartesi sabahı başladım oyuna çektim katlayıcıyı girdim pvp ye kutu topladım ilk hafta 250k civarı oldu 120k da ben çektim 400kya yakın uriyle zetaya başladım 4 zetayla havocu fulledim ardından yeşil kutu toplayarak lf4 ler apis parçaları zeus günü terse geldiği için beklemek istemedim zeusu hesap 1.5aylıkken aldım hercule bulaşmak istemedim avcı kongfisi seviyorum gerek görmedim geliştirmeye başladım irisleri kalkanları 16ya çektim lf4leri yükseltmek yerine yenileri elde ederim dedim ve onları elde etme yollarına göz attım etkinliklerle elde edilebilir düzeylerdeler lakin etkinlikler zamanları aktif olamadıgım için halen daha tamamlayabilmiş değilim sonuca gelirsek full den kastımız bir ufe gemi değil milyarca mermisi olan her ekipmana sahip hepsi 16 seviye hesabı kastetmiyoruz 2ayda elde edilebilecek olan gemi rakiplerinize karşılık verebilecek bir düzeye kavuşmuş oyuna eklenen etkinliklere katılıp bir şeyler elde edebilme şansı sağlayabilecek donanımlara sahip olan bir gemiden bahsediyoruz.bir fark var eski bir oyuncuyum neyin ne olduğunun farkındayım ve en büyük etken sabırlıyım benim yerimde ilk defa darkorbite kayıt olan biri olsaydı x-3 atladığında tek yediği an sağ üst köşeye tıklardı yeni oyuncu eksikliğinin sebeplerinden biri bu olsa gerek gb2 serverinde oynuyorum dün gece tr ye başlama isteği oluştu ve hesap açtım 1 saat önce vazgeçtim rütbeli gemiler acemi uzay pilotu 1 flaxlı leonov kesiyor sonra foruma girip oyuncu yok tartışmaları 1 saat önce bir oyuncu kaybettin tr3 haberin olsun her gün kaybettikleriniz gibi bu oyunun bu hale gelmesinin sebepleri bizleriz bugün burda neler değişmiş gelişmiş ise bizim isteklerimiz doğrultusunda OLUŞMUŞTUR.sıktı artık lf4 gelsin kalkan gelsin diroit gelsin mermi gelsin map gelsin etkinlik gelsin bizler istedik onlar getirdi a kişisi cyborg tekilliği fazla azaltın diyor yapıyor aferim iyi yaptılar b kişisi solace zayıf güçlendirin diyor yapıyorlar a kişisi gelip bunu eleştiriyor burada herhangi bir gelişim yapılıyorsa bunun sebebi oyuncuların istekleridir bot konusuna girmek istemiyorum(botçu olduğum için kaçınmıyorum profilimden hesabını yapabilirsin günde 2-3 saat düşer herhalde)
  [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2019
 3. Bu gerçekten neyin kafası belli değil... YUKARIDA.... YAZIYOR... BOT YAPMAYARAK.... ***

  C. botu sayesinde katlayıcı çekince kutu botuna 10 saat koyarsan günde min 100k uri yaparsın 1 ayda 1 milyon :D bu birde az olanları :D

  Botla her şey mümkün zaten. Biz ne diyoruz sen ne diyorsun...

  Adamlar botsuz 6 ayda ful+ful elit olunuyor diyor artık...

  Teker teer patlattım... Kendileri de öylesine söylediler ama cevabı verince ne söyleyecekler yalan mı atacaklar ? :D Al benim gemimde ortada birde bana oyunu bilmiyor ayar verdiler :D

  Ayrıca burada istekler ciddi bir etkiye sahip değil. Etkiye sahip olsaydı çoktan botlar kalkardı...

  Şu gemiyi böyle yapın şunu şöyle yapınlara bakmıyorlar o kadar...

  SAYBORG tek gemiciliği ortaya çıkarınca kimseye sormadan etmeden anket bile yapmadan denge yamasını getirip, HALKAYI, GÜVEYİ, SPECTRUMU, SOLACEYİ GÖMDÜLER... Şimdi Solace öne çıktı... Yarın yine gömülür kim bilir ?
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2019
 4. V*A*Y*N*E1

  V*A*Y*N*E1 User

  oyun oynamak yerine derslerine önem verseydin keşke özellikle dil ve anlatım kısmına okuduğunu anlama problemi yaşıyorsun umarım aklını kullanmak sana da nasip olur yakın zamanda tarihi verme sebebim yaz ayına denk gelmesi ve sabah 8 akşam 8 dükkanda oturmam ve önümde bilgisayar olması zaman sorunum yoktu anlayacağın sıkılıp arada film açıyordum o derece bol bir zaman oyunu bilen insan her şeyi başarabilir bilmeyenlerde böyle forumlarda konu açarak atıp tutarak millete saldırır saygılar
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2019
 5. 1.Dersleri vereli çok oldu.
  2.Yüksek lisans düşünüyorum.
  3.Bunları senin gibi dükkandan değil ofisten yazıyorum.
  4.Oyunu bilmeyen burada atıp tutuyor demiş sin. 2008 yılından beri oynuyorum, gemimin resimleri yukarıda dır.
  5.Zaman sorunun yokmuş olabilir :) Boş işler müdürü olmak ayrıdır... :) Bot yap ya da yapma.
  6.Senin dahil olduğun detaya gelince birileri 6 ayda ful+ful olursun dedi bende bunun imkansız olduğunu ifade ettim.
  ***
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2019
 6. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ,

  Hesabınız diğer oyunculara ve DO TR Ekibi'ne karşı küçük düşürücü söylemler ve asılsız ithamlarda bulunmanız, Forum Kuralları'nı ve GİŞ Sözleşmesini tekrarlı ve pek çok farklı şekilde ihlal etmeniz nedeniyle banlanmıştır.

  Belirtmiş olduğunuz durumlar çözülmesi gereken gerçek sorunlar olsa da bu noktalarda haklı olarak eleştiri yapmakta özgür olsanız da forum içerisinde hiçbir şekilde hiç bir oyuncuya ya da görevliye karşı böyle uygun olmayan bir üslupla konuşamaz, küçük düşürücü söylemlerde ve asılsız ithamlarda bulunamazsınız.

  Görüşlerinizi ve sorunları uygun bir şekilde dile getirseniz burada her bir kullanıcı ve görevli sizinle bu durumu konuşmak, sitemlerini/endişelerini belirtmek ve sorunun çözümü için önerilerde/çabalarda bulunmaktan mutluluk duyacakken yapmış olduğunuz davranışın hiçbir mantıklı açıklaması yoktur ve müsamaha gösterilecek bir şey de değildir.

  Genel İşletme Şartları içerisinde de açıkça yasak olduğu belirtilmiş davranışları gerçekleştirmeniz ve teşvik etmeniz kabul edilebilir değildir.

  Özgürlük, başka bireylere hakaret edebilmek, küçük düşürebilmek, asılsız ithamlarla lekelemeye çalışmak, oyuncuları kural dışı davranışlara teşvik etmek hiç değildir! Özgürlük kendi keyfiniz ne isterse onu yapayım kimse de bana bir şey diyemesin hiç değildir! Özgürce görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız önce diğer oyunculara karşı saygılı olmak zorundasınız! Siz burada onlarca kural ihlali yapıp haklı bir cezalandırma ile karşılaştığınızda bu özgürlüğünüzü kısıtlamak olmuyor, kabul etmiş olduğunuz kuralların, uyacağınızı taahhüt etmiş olduğunuz ancak uymadığınız kuralların yaptırımı ile karşılaşmış oluyorsunuz.

  Kabul etmiş olduğu Kurallar'ı benimseyip bunlara uyan, başka insanlara karşı saygılı olan yeterli olgunluğa erişmiş her birey bu forumda görüşlerini rahatlıkla paylaşma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamaz.

  Konuya mesaj atmış olan oyuncularımıza bu tip asılsız ithamlar ve uygun olmayan ifadelere maruz kalmış olmalarından dolayı özürlerimi iletiyorum. Gerçekten benim okurken utandığım ifadelerin bu kadar rahatlıkla dile getirilmesi hiç hoş değil.

  Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2019
  Aery ve Krios bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş