Öneri BU GÖREV NASIL BİTECEK

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve a-adam tarafından 28 Haziran 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bu konu hakkında ne düşünuyorsunuz

1. görev sayısı düşürülmeli

55,6%
  2. pusing kaldırılmalı

22,2%
  3. oyunu bırakmam gerek

22,2%
  1. a-adam

a-adam User

MERHABA
    ben eski oyunculardanım hesabım 24 level olmasına az kaldı
    şimdi düşman yok edici unvanını alabılmek için 10.000 düşman yok et görevını yapmaya başladım fakat oyuncular bana mesaj atıp tehdıt edıyor
    senı phusingten banlatacagım benım gemı zaten boş kaybedecegım bıse yok diyor
    arkadaslar ya bu görev sayısı düşürülsün yada bir dusman kesınce göreve fazla mıktarda işlesin adamlar program kullanarak hesap kasıyorlar ben elimle oynadım gıttım dusman kesıyorum benı tehdıt edıyorlar eğer hesabıma birşey olursa sonucunda iyi şeyler olmaz bu saçmalıga bır son verılsın ya 10.000 dusman görevı azaltılsın yada phusıng sıstemı kaldırılsın

doğukan2560 bunu beğendi.
  2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Bence pushing sistemi olması gereken bir sistemdir, bu sayede bir oyuncunun bir diğer oyuncuyu fazlaca imha ederken haksız kazanç elde etmesi durumları ortadan kaldırılmıştır. Bahsettiğiniz üzere 10.000 düşman görevi için zorlayıcı olabiliyor, fakat aynı durum size yapılsaydı siz de şikayetçi olabilirdiniz. Pushing ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz SSS sayfasını inceleyebilirsiniz;

SSS: Pushing Sistemi | DarkOrbit TR

İyi forumlar.

GodzillaBG ve a-adam bunu beğendi.
  3. smoonrise

smoonrise User

Mevcut sistemde çok başarılı değil çok doğru ve faydalı işliyor diyemeyiz , etkinlik görev yada güzel ödüllü yaratık imhalarında eğer art niyetli kullanıcı yada klanlara denk gelirseniz yan hesaplar ile üst üste kesip o yaratık veya haritadan sizi uzak tutuyorlar bu pushing sistemi sayesinde , kendi şirketi yan hesap ile ilk ateş edip - şp yedirip o hesaba bile pushing yapıyorlar bunu zamanında pushing sistemini suistimal edenlerin pushing yaptırdıkları kişileri aşağılamak alay etmek için paylaştıkları videolar ile supporta bildirmiştim , eğer güçlü ise kesip güçsüz ise bilerek patlayıp bu sistemi fazlası ile suistimal eden var ve azımsanacak sayıda değiller maalesef , bu kalabalık klanların içersindeki çoğunluğu illegal oyuncu olanların bu tür işler için birden fazla hesapları var bakın birden fazla 3-4 tane illegal ile kasılmış pushing için hazırda hesap .

Eskiden 200 300 kesip tamir cpulu gemilerin özelliklle illegalde iken irislerini alıyorduk , tabiki öyle olsun demiyoruz zaten yeni zeki illegaller 5-10 kereden sonra açılmıyor yada harita değişiyor yada bir süre dinlemeye çekiliyor fakat bugün uygulanan sistemde pek başarılı ve memnun eden bir sistem diyemeyiz serverlar birleşmesi ile taraf olan klanların ve illegal oyuncuların sayılarının server içerisinde artışı bu tür aksaklıkları olan sistemleri karşı oyunculara zorbalık halinde suistimal etmesini kolaylaştırdı ve arttırdı bunu merkeze bu şekilde anlatmanız lazım .

Oy kullanmadım sistem güncellenmeli ve yeniden düzenlenmeli düşüncem .

a-adam bunu beğendi.