Bug banlamaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ^KATİL^^MELEK^67^ tarafından 30 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. uri bugu yapanlar banlandı tesekkürler eyvallah da N/A gibi siteden kimlerin ban aldığını veya rütbesini görüyoruz ben de baktım adamlar zaten eternaldan bug yapıp splerinin hepsi silinmişti yeniden olmayan spleri silecekler bunun ne anlamı var en azından tplerininde yüzde 60 gibi kesilmesi lazım bu bugu kullanan onursuzlar zaten sp bugu da yapıp cezalandırıldı olmayan sp silinse ne olacak adam albayda bugu yapmıs binbasına düşmüş :)) ama yine bug kullanıyor spsi 0- bu adam yine binbası kalacak güzel bi tp silinmesi de olsa chatte konusmasını biliyorlar programsız oynayamıyorlar zaten ama adam akıllı bir ceza alamıyor kolsuzlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2020
  2. Ben hesaba giremiyorum fakat ban yiyenler arasında da değilim. Anlamadım bu işi. Ban yemediysem niye giremiyorum

Bu arada bug yapanlara çok büyük yaptırımlar gelmesi gerekiyor gerçekten de

3. kardo chatte küfür ettiysen 1 hafta ban almıs olabilirsin

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle resmi olmayan bir site adı paylaştığınız için gerekli sansürleme uygulanmıştır. Ayrıca burada yapılan duyuruda görebileceğiniz gibi sadece şeref puanları değil haksız ögeler de silinmiş ve silinecektir.

İyi forumlar.

5. FuRKaNS53_

FuRKaNS53_ User

Modum görev bugu yapanların cezası verilmedi değilmi? Çünkü oyun süresi düşük olup 100'lük görevleri dahi açmamış olan 24-25 seviye olmuş oyuncular var. Bunun en büyük örneğinide yeni küresel sunucusunda sıralamadaki oyuncularda görebilirsiniz.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gereken cezai işlem uygulanmıştır.

İyi Forumlar.