Duyuru charity event faq

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  Sevgili DarkOrbit oyuncuları,

  Bigpoint, dünyanın her yerinden çalışanlara sahip uluslararası bir şirket olarak, zor zamanlarda daima ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için hayır kuruluşlarına yardımda bulunmuştur.

  Şu anda önümüzde, görmezden gelebileceğimiz ve de görmemiz gereken çok ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıyayız:
  Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliğinin (UNHCR) bir yıllık raporuna göre 2014 yılı sonunda dünya çapında 59,5 milyon kişi işkence, yaygın saldırı ve insan hakları ihlalleri nedeniyle göç etmek zorunda bırakıldı." [Kaynak: UNHCR Global Trends 2014 http://www.unhcr.org/556725e69.html]
  Bu mülteciler, sıklıkla en temel ihtiyaçlarını bile karşılayamadan ve büyük bir korku ve gerilim altında yalnızca insani barınma, beslenme ve giyinme şartlarını bulma umuduyla çok uzun mesafeleri kat ediyorlar. Bu insanları evlerini terk etmek zorunda bırakan koşulları değiştirmek için elimizden bir şey gelmese de, en azından onlara biraz yardım eli uzatabileceğimize inanıyoruz.

  Bu nedenle Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliğini (http://www.unhcr.org.tr/) destekliyoruz.

  “Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği,14 Aralık 1950 tarihinde Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından kuruldu. UNHCR’ye , dünya genelinde mülteci sorunlarını çözmek ve mültecileri korumak amacıyla uluslararası faaliyetleri koordine etme ve yürütme görevi verildi. Asıl amacı mültecilerin haklarını ve refahını savunmak olan UNHCR, her bireyin sığınma talebinde bulunabilmesini ve başka bir ülkede mülteci olarak güvenli bir şekilde barınabilmesini sağlamak için mücadele verir. Aynı zamanda, eve gönüllü dönüş, yerel entegrasyon ve üçüncü bir ülkeye yerleştirme seçeneklerini de mümkün kılar..” [Kaynak: UNHCR: Ne yapıyoruz - http://www.unhcr.org.tr/?page=8]

  Biz, DarkOrbit ekibi olarak şimdi sizden bu çabalarımızda bize yardım etmenizi rica ediyoruz. Ekibimiz dini, kökeni veya evini terk etme nedeni ne olursa olsun dünya çapındaki tüm mültecileri desteklemek için "Beacon" Droit Tasarımını yarattı.

  UNHCR'yi desteklemenin diğer yolları hakkında daha fazla bilgi için lütfen UNHCR'nin sitesini ziyaret edin.

  SSS
  • Hayır amaçlı bu kampanya 15 Eylül Salı günü öğlen saat 13'ten 30 Eylül 2015 Çarşamba günü gece yarısına kadar geçerli olacak. (Yerel Türkiye saati UTC+3)
  • Bu ışıltılı droid tasarımı (tek bir droid olarak veya onlu droid seti halinde alınabilir) oyunda hiçbir etkiye sahip değil ve hiçbir avantaj veya dezavantaj sağlamıyor.
  • Beacon tasarımı sadece doğrudan satışta sunuluyor. Bunu tek bir droid olarak veya onlu set halinde alabilirsiniz.
  • Bu droid tasarımları hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu versiyonda çalışıyor.
  • Bu satışın tüm geliri, karşılayabildiğimiz havale ve bankacılık ücretleri de dahil olmak üzere UNHCR'ye aktarılacak.
  Dükkandan ulaşabilirsiniz
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  Bu konuda size en yeni gelişmeleri bildirmeye devam edeceğiz!

  Dipçe : Yapılan bağışların miktarı etkinlik bittikten sonra açıklanacaktır. Karalama durumlarına izin vermeyiniz.

  Görüşlerinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

  DarkOrbit Ekibiniz
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Eylül 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.